Sayfa 297/428 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Dostum sana acemi dediler art niyetli dediler

Dediler de dediler Helâl olsun gözler bozuk değilse artık görürler

Artık sende yazabilirsin yoksa siz mi art niyetlisiniz diye
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

2. #vakfn haftalık ov trend yukarı oldukça bekle ve izle heyecan yapmaya gerek yok

IMG_8330.jpg
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman sizin paranız için sizin kararınız geçerlidir.

3. Evet sayın dostlar GAP yok dediler ama matriks hiç öyle demiyor arkadaşlar hisseye yatırım yaparken grafikleri göz önünde bulundurmali bu grafiği hiç kaybetmeyin bir gün muhakkak GAP kapanacaktır bu oyunun kuralıdır

4. Vakfn 2,28 direnç 2,06 destek ve kriter olmak kaydıyla pozitif bir hisse. 2,28 in geçilmesi 2,51 i gündeme getirir.2,06 önemli aşağıda 1,78 var

bizi twitterdan aynı isimle takip edebilirsiniz.

[attach=confıg]13599[/attach]
    Attached Images Attached Images

5.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    temel bilmem ama grafik te iyiyim. ytd.
    ben ne dedim. ben bunların ciğerini bilirim. ha şunu demeyin ''genel borsa düştü ondan düştük'' brsa çıktığında da dşmüştü bu zalım hisse. tekniğim iyidir. :D :D :Dytd.

6. Evet yine güzel alım fırsatları verecek gibi görünüyor acele etmeden nereye kadar indireceklerini izlemek gerekiyor. Devlet kurumu olduğundan mali tablolarla oynama şansları yok. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bu kağıt yükselirken değil düşerken kazanma şansı olur ne kadar dipte yakalanırsa kazanç ihtimali artar yükselirken atlamak çok ama çok risklidir benim izlenimim bu şekildedir YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. kapanışta biri baya bir alım yaptı alış kademesinde şu an 800 bin lota yakın alış var sabaha bomba bir yükseliş olabilir

Sayfa 297/428 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •