Sayfa 298/408 ÝlkÝlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,377 - 2,384 arasý.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alýntý Originally Posted by mf_a2 Yazýyý Oku
    Olup olabileceði %10 deðil mi? Genel Kuruldan onay aldýðý sermaye artýþ oraný bu. (O da bedelli-bedelsiz belli deðil). Buna raðmen sonraki ilk GK’un onayýna sunmak üzere 1 defaya mahsus deyip yüksek bir oran açýklayabilir mi?...

https://www.spl.com.tr/docs/other/d337ef29-ef45-48.pdf

Bir ihtimal de 2. HALKA ARZ.. acaba hangi borsa.. ?! hangi fiyat?!
    Baþarýlý bir yatýrým, diðerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada deðmez hiç bir þey kalp kýrmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. bu da EURO / HAFTALIK..
    Baþarýlý bir yatýrým, diðerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada deðmez hiç bir þey kalp kýrmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. Þu anda elimde sadece DOCO var. Valla ne olursa olsun!
    Gelen zarar beklenen bir zarardý. Bir arkadaþýmýzýn belirttiði gibi, Covit19’da olabilecek en kötü sonuç buydu.
    O da gerçekleþti.
    Son olarak ta dün fiyatlara girdi.
    Þimdi gelecek satýn alýnacak. Zaten bilinçli yatýrýmcýlar, bilançoda sadece kara bakarak yatýrým kararý almaz! Diðer kalemlere bakarlar.
    Yani;
    Bu saatten sonra hisseyi satmanýn hiçbir mantýklý izahý olamaz!
    Ben;
    Ortalama 345 maliyetli hisselerime, daha da düþerse eklemeyi düþünür ama asla satmayý düþünmem. Gün içi sadece telefondan, arada bir piyasaya bakýyor, sonrasýnda iþlerime devam ediyorum.
    Zaten teknik olarakta hisse yükseliþ trendinden çýkmýþ deðil!
    Herkese bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,288
    dün verdim ama bakýn dikkat edin yabancý nasýl topluyor
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...83917682_1.pdf
    bir de dün avustýrya son 15 dakika sov yapmýþ 40 iken 41.95 kapatmýþ uero ile güncellersek 362 ediyor tahtacý sizi dökmek için kýçýný yýrtýyor
    https://tr.investing.com/equities/do---co-rest---cat
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

5. filozof baba.. 350 altýna inince huylanýp bizi terkettin. biz tilki amcamýza baba diyoruz artýk. o bizi terketmedi.

Aða 60.000 lotla tahtayý sallýyor.
    Klasik hareketler...
    Kademe boþluðunu deðerlendiriyor..
    Tavana cýkýncada 20-25.000 boþaltýyor..
    Özet olarak bi çacýk olmayacak.....
    Belki saðlam bi Aða girerse herþey deðiþir.....
    Yat.tav.deð...

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,288
     Alýntý Originally Posted by Unutmam Yazýyý Oku
    filozof baba.. 350 altýna inince huylanýp bizi terkettin. biz tilki amcamýza baba diyoruz artýk. o bizi terketmedi.
    bir gýcýk hisse var 20 yýl önce bedelsiz vermiþ o gün bu gün verecek diye millet bekliyor þimdilik onu izliyorum iþ çýkmazsa docoya tekrar selam veririm
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

Alýntý Originally Posted by Filozof Yazýyý Oku
    bir gýcýk hisse var 20 yýl önce bedelsiz vermiþ o gün bu gün verecek diye millet bekliyor þimdilik onu izliyorum iþ çýkmazsa docoya tekrar selam veririm
    hangi hisse bahsettiðiniz.....

Sayfa 298/408 ÝlkÝlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •