Sayfa 30/170 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1. Temettuden bir gun once aldim elbet bu maliyette birgun cok asaglarda kalmis olcak

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by emrecegiz Yazıyı Oku
    Sayin anadolu alp az once soda sayfasindada sordum burda da size sorayim anadolu cam ve sodam var temettulerim yatti hesabima ancak maliyetlerim.ayni sadece bedelsizdemi maliyet duser yoksa hem bedelsiz hem temettude maliyet dusermi anadolu cam maliyetim 3,89 du temettu hesaba yatti ancak hala maliyetim 3,89 yardimci olursan cok sevinirim

Aracı kurumun tercihi. Halk yatırım düşürmüyor mesela, iş yatırım düşürüyor..hem bedelsiz hem temettüde..

3.  Alıntı Originally Posted by emrecegiz Yazıyı Oku
    Temettuden bir gun once aldim elbet bu maliyette birgun cok asaglarda kalmis olcak

Güzel yönetilen, karlı şirket. Uzun vadeciyseniz sorun yok diye düşünüyorum..

4. Uzun vadeceyim sayin sabolc ben ziraat yatirimla calisiyorum bedelsizde maliyet dusuyo temettulerde dusmuyo herhangi artisi veya eksisi olurmu temettulerde maliyet dusmemesi

5. Yada temettulerde de maliyeti dusuren araci kuruma gecsem daha mi karli olur

Alıntı Originally Posted by emrecegiz Yazıyı Oku
    Yada temettulerde de maliyeti dusuren araci kuruma gecsem daha mi karli olur

psikolojik yönden iyi oluyor aslında,maliyeti düşmesi tabii al,sat yapmayanlar için fakat forumlarda çoğunluk al,sat yapıyor bence bu benim görüşüm sessiz çoğunluk al,sat yapmıyor diye düşünüyorum,zaten teknik bilen yatırımcı sayısı çok azdır bence,

bazı uzun vadeli arkadaşlar tablo filan yaparlar şu kadar kar yaptım diye ben aklımda tutarım,

8. Sayin anadolu alp temettulerde maliyetin dusmesiyle dusmemesi arasinda uzun vadeci bi yatirimci olarak fark varmi vaesa lehimemi aleyhimemi

Sayfa 30/170 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •