Sayfa 301/717 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın Başkent sermaye arttırımı ile elde edilen fon kullanımını kapa bildirdikleri gün okumuştum ve belirttiğiniz gibi %30 luk kısmını yani 75 milyon luk kısmın bağlı ortaklıkların sermaye yapısını güçlendirmek için kullanılacağı yazıyordu. ben bu 75 milyonluk kısmın tamamını halk arzından önce iha nın sermaye arttırımında kullanırlar diye düşünüyordum. Araya TGRT yi de aldılar gerçi hepsi birbiri ile ilişkili ha hasan ha kel hasan misali. Kendi adıma süreç başından beri ihlgm de yaptığım gibi bunun da bedellisine katılmayı düşünmüyordum.

Bakalım kan emici ne tür planlar yapıyor. Daha önce ihlgm nin ve iheva nın bedellilerinde görünen spekülatör (muhtemelen müco ile anlaşmalı) sütşurup tahtaya girmiş ancak alım satım işlemlerinin yapıldığı tarihler açık olmadığı için hisseyi ne zamandan itibaren almaya başlamış ya da elinde hala var mı belirsiz.

İnşallah bunların hisselerinden hepimiz kar ile ayrılırız.

Kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi içermez.
    iheva tahtasından şükür güzel kar ettim. İhlas hissesinde de Allah"a şükür güzel kardayım. ihyay da aynı şekilde karlıyım. Ama şunu söyleyeyim ne kazanırsam kazanayım çektiğim sıkıntının binde biri etmeyecek.
    İnşallah hepimiz güzel karlar ile ayrılırız.

Bol kazançlar
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    iheva tahtasından şükür güzel kar ettim. İhlas hissesinde de Allah"a şükür güzel kardayım. ihyay da aynı şekilde karlıyım. Ama şunu söyleyeyim ne kazanırsam kazanayım çektiğim sıkıntının binde biri etmeyecek.
    İnşallah hepimiz güzel karlar ile ayrılırız.

Bol kazançlar
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Maalesef bu kan emicinin hisselerinin sinir,stresi yüksek ve insanı yıpratıyor. Özellikle ortalaması yüksek olan kişiler için Rabbim müco yu şaşırtsa da şöyle hisselerini 3-5 kat yukarı sürse biz de elimizde ne var ne yok müco ve elemanlarının kucağına bıraksak. Ah ah nerede o günler. )) YTD

3.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Maalesef bu kan emicinin hisselerinin sinir,stresi yüksek ve insanı yıpratıyor. Özellikle ortalaması yüksek olan kişiler için Rabbim müco yu şaşırtsa da şöyle hisselerini 3-5 kat yukarı sürse biz de elimizde ne var ne yok müco ve elemanlarının kucağına bıraksak. Ah ah nerede o günler. )) YTD
    Ortalaması yüksek olanlarda inşallah kısa zamanda kazançlı duruma gelirler inşallah.

4. Rüçhan pazarı cuma günü seans sonu ile kapanacak hisse bölündüğü günden bu zamana (şu an ki fiyatı ile kıyaslanınca ) -%10 değer kaybetti. Ne yapmaya çalışıyor acaba kan emici gerçekten bu hareketten sonra ve bu fiyatlardan bedelliye katılımcı bulacağını mı düşünüyor. Bakalım filmin sonu nasıl olacak...

İblis seni tanısaydı sen varken bana gerek yok diyerek tövbe ederdi.

Yatırım tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    İnşallah şu grup hisselerinden çıkarsam yıllardır dediğimi yapıp Şarap dağıtacağım o günü bekliyorum
    Ahbe canım kardeşim belliki ÂLLAH'A inanıyorsun çünkü İNŞALLAH diyorsun sonra ALLAH'IN haram ettiği şarabı dağıtmak 'dan bahsediyorsun bu söz adamı dinden çıkarır haberin olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by nasip nasip Yazıyı Oku
    Ahbe canım kardeşim belliki ÂLLAH'A inanıyorsun çünkü İNŞALLAH diyorsun sonra ALLAH'IN haram ettiği şarabı dağıtmak 'dan bahsediyorsun bu söz adamı dinden çıkarır haberin olsun.
    Şarhoşluk veren maddeler günahtır biliyorum ama günah işlemenin insanı dinden çıkardığını ilk defa duydum. Ben Şirk koşmuyorum insan dolandırmıyorum Dinin hükümlerini reddetmiyorum onun için dinden çıkmam. Yeterince dini bilgiye sahibim o yüzden sıkıntı yok.
    Yaptığım bir irtidâd yok. Ayrıca beni mürted yapacak bir şey de yok. Ulema toplanıp karar verdiyse başka O ulemaya sorarım hakkı yenilen binlerce insan için ağzınızı açıp tek laf ettiniz mi, mağdur edilen yatırımcı için tek söz ettiniz mi ? Yoksa Lüks arabalarla gezip 5 yıldızlı otellerle tatil yapıp cariyelerle takılırken mi fetva verdiniz.

Ben yatırımcıyım yıllarımı alan bir şirketler grubundan gelen parayla her şeyi yapma hakkına sahibim.

7. yıllar öncede bir lira değilmi idi...borsa da yatırımcı hemde imkb de ben ya belli şirketlerin dışındaki hisseler inanın patlamaya hazır..içi boş her an al takke ver külah yapılmaya müsayit..ayşe teyzeler,ahmet efendiler,mehmet beyler aman dikkat..yatırım tavsiyesi değil 35 yıllık tecrübe..

8. Rüçhanların işlem gördüğü günden (20 ağustos) bugüne ihyay ve ihyay.r nin akd sini paylaşabilecek arkadaş var mı?

Sayfa 301/717 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •