Sayfa 301/991 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Tinaz bey bunu nasıl sorarsınız

Herşey ortada

Kemal beyi sırtından bıçaklayan kim ?

Ekrem laf dinlemiyor diyen kim ?

Ekrem beyi cumhurbaşkanı adayı yapmayan kim ?
    Bunlar dogru degil. algi yonetimi ile ugrasanlarin yalanlari.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bunlar dogru degil. algi yonetimi ile ugrasanlarin yalanlari.
    bu herifi gördükçe selçuk tepelinin 200.000 troll besleyeceğinize 200.000 sığır besleseniz memlekete daha faydanız olur sözü geliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu herifi gördükçe selçuk tepelinin 200.000 troll besleyeceğinize 200.000 sığır besleseniz memlekete daha faydanız olur sözü geliyor
    Bunlar zorla bana pamuğu elime aldıracak. Ramazan mübarek gün sakin kalayım diyorum kızdırıyor beni bu dallama. Az daha kaşınsın pamuğu sokup geçecem bu dallamaya.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Benim oy boşa gitti. Saadetliler yrp ye mi döndü ki listede gözükmüyor. Birde dağılmış psikolojisi bozulmuş muhalif seçmen sandığa gitmemiş de olabilir. Akp bizimkiler sandığı gitmedi diyor ya. Ne biliyon lan adamla mi yatıp kalkıyon. Birde İstanbul'da CNN seçim sandıklarını gösteriyordu sayım esnasında benim baktığım esnada iki sandıkta sarıklı çocuk vardı. Oğlum bunu gören ürkmüştür. Bence bu da etkili olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim oy boşa gitti. Saadetliler yrp ye mi döndü ki listede gözükmüyor. Birde dağılmış psikolojisi bozulmuş muhalif seçmen sandığa gitmemiş de olabilir. Akp bizimkiler sandığı gitmedi diyor ya. Ne biliyon lan adamla mi yatıp kalkıyon. Birde İstanbul'da CNN seçim sandıklarını gösteriyordu sayım esnasında benim baktığım esnada iki sandıkta sarıklı çocuk vardı. Oğlum bunu gören ürkmüştür. Bence bu da etkili olur.
    Burada bu kadar cozum onerisi yaziyorsun, bu yaygin acligi ve soygunu durdurmak icin, saadete oy vermek disinda baska bir cozum bulamadin mi ?

Gecmis secimler de kimlere oy verdigini tek tek yaz, bi bak.

Koca bir ulus, nasil acliga suruklenir, bunun yontemi nedir, belki bulursun.

8. Bu Karamollaoglu dedigin adam, sosyal medyada aleyhine yazilmis, her soz icin, dava acip tazminat alarak cok ciddi bir kazanc elde eden biri.

Sen demokrat biri diye oy verdin herhalde ama oyle degil.

Sayfa 301/991 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •