Sayfa 302/407 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3249 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Haber düştüğünde 62-63ten hepsini bosaltmadigima çok üzüldüm. Güzel habere rağmen oralara gidemiyoruz demek ki biraz uzulecegiz kisada. Sonrasında da endeks düzeltmeye girerse ve bu tatlı çıkışlar hayal olursa diye korkuyorum Başka da sorun yok
    senin gibi 62-63 ten trade etmeyi çok isterdim ...bu hissede herkes bu başarıyı gösteremedi...ordan satıp şimdi buralardan almak vardı..güzel kar marjı bırakırdı..tebrikler dostum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu belirsizlik de bitecek dostum..sabır et...eski bir füzecisin...geçmişte her hisseye s 400 ile girerdin....artık yavaş yavaş yatırımcı olmayı öğreniyorsun...bu hissede kumbara misali biriktirmek gerek...2025 yılının sonlarına kadar bunu yapanlar bana çok dua edecek...çok kişi ihya olacaktır...sabır sabır sabır...
    Onlar İn Go(l)D we trust diyor biz de o zaman
    İn Keko We trust demeye devam

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben biraz da emekli olmayı düşünüyorum dostum...belli bir yaştan sonra insan stresten uzak durmak istiyor...kaliteli bir yatırımcısın dostum bu her halinden belli oluyor...ttraktör ise geçmişte kazançkapısı dostum ile birlikte yanlış hatırlamıyorsam 2018 yıllarında 75 tl den 20 tl ye düşerken ben de 25 civarlarından almış idim...o vakitler 4.8 bin lotum vardı..fuul almıştım...bu gün almaya kalksam 32 bin adet alabiliyorum...o günden bu güne ne kadar temettü de verdi bilmiyorum...kaliteli hisselerde çok uzun kalmak lazım..

yalnız doğrusu bu güne kadar hisselerde öyle çok uzun kalabilmiş değilim..benim rekorum 1,5 yıldır..bir hissede henüz bu süreyi geçebilmiş değilim...ama kocaerde bu rekorumu kırmak istiyorum..bakalım nasipte neler olacak..

kocaerde beklediklerim gerçekleşirse ?? tam bir emeklilik hissem olacak...yan gelip yatıp kazanmak güzel olacaktır...sabırla bekliyorum...
    Sağlam hisselerle portföy yapmak emekli olmak demek zaten. Allah herkese doğru portföyler nasip etsin inşallah maşallah, amin

4. Endeks - iken +4 olan Kcaer gönderilen habere rağmen - yaktı Kisada teknikcilerinn dediği olacak gibi. Allah yardımcımız olsun

5. Pek de hoş olmayan hareketler sergilemeye başladı, demokles'in kılıcı dururken normal herhalde.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Pek de hoş olmayan hareketler sergilemeye başladı, demokles'in kılıcı dururken normal herhalde.
    bu kılıç en kısa sürede kafamızdan çekilmeli..piyasanın en sevmediği şey belirsizliktir...umarım en kısa sürede bu netleşir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. İki güzel haber varken bu olaylar enteresan. Patron da aynıymış demek üzereyim. Yazık şu hareketlere bakar mısın . Endeks 12 bin kesin olacak ama biz nerede olacağız bu art niyetli hareketlerle emin değilim. Hisseye güven tam ama patron bozulmaya mi başladı sizce ?

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    İki güzel haber varken bu olaylar enteresan. Patron da aynıymış demek üzereyim. Yazık şu hareketlere bakar mısın . Endeks 12 bin kesin olacak ama biz nerede olacağız bu art niyetli hareketlerle emin değilim. Hisseye güven tam ama patron bozulmaya mi başladı sizce ?
    10 ayda 17,5 tan buralara geldik dostum...çıkarken bozulmamış ise ufak düzeltmelerde ise hiç bozulmamıştır patron..arzdan sonra da çok iyi çıkmıştı..kocaer patronu çok sevilen ve saygı duyulan biri...bence şirketi büyütme derdinde....sıkıntı görmüyorum..

Sayfa 302/407 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •