Sayfa 302/388 ÝlkÝlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 2,409 - 2,416 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --ana hissedarýn lotu ayni...o lot kendinden çýktý, tefeci ya da emanetçi de.. %5 in altýna yayýlmýþ ise bilgi verme zorunluluðu yok..
    Tamam, ona da ok. Banka faizlerinin % 50 seviyelerinde olduðu bir konjonktürde 204 milyon lot hisseyi -bu seviyelerden kabaca en az- 350-400 milyon lot olarak satmasý gerekli tefeciye olan faiz borcu giderini karþýlamak için. Nasýl olacak bu iþ, çaktýrmadan ? Sermaye 800 milyon Tl yani piyasada mevcut hisselerin yarýsý ???
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Tamam, ona da ok. Banka faizlerinin % 50 seviyelerinde olduðu bir konjonktürde 204 milyon lot hisseyi -bu seviyelerden kabaca en az- 350-400 milyon lot olarak satmasý gerekli tefeciye olan faiz borcu giderini karþýlamak için. Nasýl olacak bu iþ, çaktýrmadan ? Sermaye 800 milyon Tl yani piyasada mevcut hisselerin yarýsý ???
    --oluyor iþte,

hayalci alýyor,
    zirveye göre çok ucuzlamýþ diyen alýyor.
    petrol çýkaracak diye alýyor.
    borcu sýfrýlandý, bundan sonra çok karlý bir þirket olacak diyen alýyor.
    düþüþ trendinden çýktý diyen teknikçi alýyor.
    ODAÞ gidiyorsa bu da gider diyen alýyor..
    yatýrým ve emeklilik fonlarý hatýr ve vefa için için alýyor, olabilir..

vs vs..

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --oluyor iþte,

hayalci alýyor,
    zirveye göre çok ucuzlamýþ diyen alýyor.
    petrol çýkaracak diye alýyor.
    borcu sýfrýlandý, bundan sonra çok karlý bir þirket olacak diyen alýyor.
    düþüþ trendinden çýktý diyen teknikçi alýyor.
    ODAÞ gidiyorsa bu da gider diyen alýyor..
    yatýrým ve emeklilik fonlarý hatýr ve vefa için için alýyor, olabilir..

vs vs..
    400 milyon lot diyorum 4 lot deðil. Desen ki 18.50 ortalamadan aldý da 50 lerden 60 lardan sattý parayý çýkardý, anlarým. Fiyat neredeyse 7 aydýr ayný ???

4. Diðer konu, burada defalarca yazdým. Trade iþlemlerinden bugüne kadar yazdýklarý zarar dünyalarý buldu. Sýrf ben 2 milyon Tl den fazla para kaldýrdým bu tahtadan...

400 milyon lot diyorum 4 lot deðil. Desen ki 18.50 ortalamadan aldý da 50 lerden 60 lardan sattý parayý çýkardý, anlarým. Fiyat neredeyse 7 aydýr ayný ???
    --bazen, evdeki hesap çarþýya uymaz...yapacaklarý da pek bir þey yoktu...faizini ödesin-yüzsün yeter...

--baþka ne yapabilirlerdi ki?...

--ayrýca, fiyatýn senin benim için önemi var...onlar için yok ki, maliyeti sýfýr..

--belki ileride 2022 gibi bir dönem gelirse borç ödenir...

Diðer konu, burada defalarca yazdým. Trade iþlemlerinden bugüne kadar yazdýklarý zarar dünyalarý buldu. Sýrf ben 2 milyon Tl den fazla para kaldýrdým bu tahtadan...
    --..yatay ve aþaðý piyasada trader para kazanmaz...diye biliyordum...hem de iki milyon...dilin kemiði yok...yalandan kim ölmüþ...

--sana bol kazançlar...

7. Bu iþleri öyle kolay mý sanýyorsunuz siz, dingonun ahýrý mý burasý; herkesin elinde yapay zeka algoritmalar...Böyle bir piyasada -en az- % 50 faizle aldýðýn parayý (bugünkü deðeri 4,5 milyar Tl) tahtadan çýkaracaksýn.

Hayal dünyasýndasýn sen evladým. Uyan !

Adamýn a.q. lar hele ki böyle bir þey olduðu duyulsun, bilinsin...Kim olursa olsun ...Piyasa bu piyasa, benim çok param var diye bir þey yok ! Seçil de öyle zannetti sýçtýlar aðzýna...

8. Piyasayý sadece gariban TR vatandaþlarýndan ibaret sanan zavallýdan ancak bu kadar vizyon. Rus mafyasýndan tut Norveç Varlýk Fonuna herkesin cirit attýðý piyasadan 4,5 milyar Tl kaldýracaklar...

Sayfa 302/388 ÝlkÝlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •