Sayfa 303/337 İlkİlk ... 203253293301302303304305313 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. İsmail abi patron bu 700 bin lotu neden sattığını açıklamadı tabi zorunluluk yok bu konuda daha öncelerinde bu satışı yaptılar genelde şirketler bu satışları gelecek planlamaları için satarlar bu konuda açıklamalar gelebilir !

Şirket Son yıllarda yurt dışı satışları artıyor sizce bu konuda daha büyük adımlar atmak için bir ortaklığa gider mi ?

Temperli cam yeni yatırımdı ama yüksek satışlar olmaya başladı bu hasılatı artış kısa zamanda beklenmiyordu ama şirket bunu başardı

Yıl sonu hasılatımız 250 milyon üzeri olabilir bu 40 milyon luk hasılat ile piyasa değerimiz bu paralar şu an İMKB de 1 yıllık cirosuna kaç şirket var beklemeye ve adet artırmaya değer diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    İsmail abi patron bu 700 bin lotu neden sattığını açıklamadı tabi zorunluluk yok bu konuda daha öncelerinde bu satışı yaptılar genelde şirketler bu satışları gelecek planlamaları için satarlar bu konuda açıklamalar gelebilir !

Şirket Son yıllarda yurt dışı satışları artıyor sizce bu konuda daha büyük adımlar atmak için bir ortaklığa gider mi ?

Temperli cam yeni yatırımdı ama yüksek satışlar olmaya başladı bu hasılatı artış kısa zamanda beklenmiyordu ama şirket bunu başardı

Yıl sonu hasılatımız 250 milyon üzeri olabilir bu 40 milyon luk hasılat ile piyasa değerimiz bu paralar şu an İMKB de 1 yıllık cirosuna kaç şirket var beklemeye ve adet artırmaya değer diye düşünüyorum.

Hayırlı Haftalar,

Patronları dediğiniz gibi daha öncede satış yaptılar şahsi hisseliri sonuçta istedıklerı zaman birlikte hareket ederek satıyorlar, gelecege ait bir planları varmı bilmek zor varsa çok güzel olur tabi.

Çok güzel bir fabrıka yaptılar, böyle bir fabrikaya ortak olmak ısteyebılırler bu gayet normal olur. temperli camı center glass uretıyor, bu şirketın daha once %50 sine sahıptık 2019 yılında ise %50 sınıde alarak %100 unu sahıp olduk ve ılk defa tam yıl olarak 2020 yılında bılnacoya katkısını görduk ve gormeye devam ediyoruz, bu durum tahmınlerım içinde vardı şirketın degerlı oldugunu daha once kı araştırmalarımda uzun uzun yazmıştım.

Emtia fiyatlraında bu artış devam ederse bahsettiğiniz ciro gelebılır.

3. İsmail bey ben Temapol'den ayrılmış idim.Vergi dairesine gönderilen Solo bilançoyu görünce tekrar ilgilenmeyi düşünüyorum.Temperli cam şirketi kar yazamamış anlaşılan,bu durum bu bilançoya özgü yani bir diğer deyişle geçici ise bundan sonraki bilançolar daha ilginç gelebilir mi?
    Sizin ve diğer Temapol yatırımcılarının fikrini almak isterim.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    İsmail bey ben Temapol'den ayrılmış idim.Vergi dairesine gönderilen Solo bilançoyu görünce tekrar ilgilenmeyi düşünüyorum.Temperli cam şirketi kar yazamamış anlaşılan,bu durum bu bilançoya özgü yani bir diğer deyişle geçici ise bundan sonraki bilançolar daha ilginç gelebilir mi?
    Sizin ve diğer Temapol yatırımcılarının fikrini almak isterim.
    Merhaba Balıkçı,

Temperli cam üretiminde şirket kar yazamamış bilgisine tekrar baktım ama bilançoda göremedim hangi sayfada iletir misiniz ?

Temperli cam üretim cirosu 4.5 milyon dan 10 milyona çıkarmış ki bence mukemmel bir çıkış yapmış. firma yonetıcılerı bunu görmüş olmalı ki şirketın tamamını satın alıp üstüne birde sermaye ekleyerek sermaye yapısını guçlendirdi.

5. 29 miyonluk ciro(solo) ile 40 milyonluk(konsolide) ciro ile elde edilen kar bana çok yakınmış gibi geldi de,yanılıyor da olabilirim.

6. Ayna yüzey üretim çalışmalarına başlanmış yazıyor faaliyet raporunda yeni iş kolu karlılıkta yine artı yazacak +

7. 4- Şirket Faaliyetleri Ve Faaliyetlere İlişkin Önemli Gelişmeler
    a)Şirketin ilgili hesap döneminde yapmış olduğu yatırımlara ilişkin bilgiler
    Temapol her dönem faaliyetlerinde karlılığını ve verimliliğini artırmak ayrıca inovasyon
    sağlayabilmek adına gerekli donanıma sahip olma gayreti içerisinde olup, bu doğrultuda yeni ürün
    gruplarını bünyesine katabilmek adına gerekli makine teçhizat yatırımlarını yapmaktadır. Bu
    dönemde ayna yüzey üretim çalışmalarına başlamıştır. Bu doğrultuda gerekli olan teknik donanım
    yatırım konusunda çalışmalar yapmaya başlamıştır.

8.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    4- Şirket Faaliyetleri Ve Faaliyetlere İlişkin Önemli Gelişmeler
    a)Şirketin ilgili hesap döneminde yapmış olduğu yatırımlara ilişkin bilgiler
    Temapol her dönem faaliyetlerinde karlılığını ve verimliliğini artırmak ayrıca inovasyon
    sağlayabilmek adına gerekli donanıma sahip olma gayreti içerisinde olup, bu doğrultuda yeni ürün
    gruplarını bünyesine katabilmek adına gerekli makine teçhizat yatırımlarını yapmaktadır. Bu
    dönemde ayna yüzey üretim çalışmalarına başlamıştır. Bu doğrultuda gerekli olan teknik donanım
    yatırım konusunda çalışmalar yapmaya başlamıştır.
    Güzel yakalamışsınız dikkatlısınız teşekkurler her şey detaylarda saklı oluyor bazen

Sayfa 303/337 İlkİlk ... 203253293301302303304305313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •