Sayfa 304/956 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. 7.10 bulursak iki dip yapıyor düşüş trendi bitiyor ama pek muhtemel görünmüyor gibi fena hırpaladı bu Afyon hepimizi hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden hak hukuk sistem sıfır maalesef .....!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by fatsalı52 Yazıyı Oku
    25 yıllık borsa hayatımda bu sekilde terse gelmedim
    Ben de 2, 5 yıldır borsadayım. Borsaya da Afyon hissesiyle girmiştim iyi bir ders oldu bana.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tamamen modern ve son teknoloji ile yapilmis yeni bir fabrikanin uretimi, faaliyet kari artmissa, bu fabrikayi da bedelli sermaye ile yatirimcilarinin destegi ile gerceklestirmisse, ve satilmak uzere 150 bin m2 arsasi varsa, ve butun bunlara ragmen son 2 senedir surekli, ama surekli hisse fiyati dusuyorsa, bunun global ve yerel ekonomik gostergelerle ilgisi yoktur. Tamamen bilerek ve gizli baska planlari olan Holding ve Sirket yonetiminin bilgisi dahilinde yapilan yatirimcisini "becerme" hareketleridir.

Kendi ortaklarini sinkaf etmeyi uygulayan bir sirketten ne kendine, ne de baskasina hayir gelmez, ve sayfalarca edilen butun kufur ve beddualari fazlasiyla hak eder.

Bu duzenbazlara inanip yatirim yapma hatasina dusen ben ve diger arkadaslar adina, hatta bu carka canak tutan ulkem adina uzuluyor, sizlere sabirlar diliyorum.

Buyrun TC 'nin cenaze namazina...

4. yatırım tavsiyesi değildir. bist'in ilk dip noktası 99.210 görünüyor. ytd.ytd.

5. sabredeceğiz. uzuunn grafiğe baktım. ilk dip noktamız 6.07 görünüyor. ytd. ytd.

6. temel degerler de bir olmsuzluk yok eninde sonunda arsa satışları bilançolara yansıyacak yeni fabrika giderek azalan borçlar , endexse göre pirimsiz kalması diger pirimlenmiş hisselere göre iskontası olması avantaşları y.d

7.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    sabredeceğiz. uzuunn grafiğe baktım. ilk dip noktamız 6.07 görünüyor. ytd. ytd.
    amca iyi geceler fibo dan mı buldun 6,07 ust nokta alt nokta tarih aralıgı ne

8. Afyon için herşey iyiyken düşmesi bana mantıksız geldi.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 304/956 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •