Sayfa 305/890 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Patronların inşaatla ilgli hiçbir girişimi olacağını sanmıyorum, aküyü alan frmaya da teklif etmişlerdi almadılar.İmarı bekliyorlardı o da yakında hazır...
    Eğer inşaata sektörüne girmek gibi bir düşünceleri olsa staj için Bursa daki arsayı kullanırlardı.

2.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Patronların inşaatla ilgli hiçbir girişimi olacağını sanmıyorum, aküyü alan frmaya da teklif etmişlerdi almadılar.İmarı bekliyorlardı o da yakında hazır...
    7-8 sene önce mutlu akü satılınca gayrimenkül de yoğunlaşacaklarını kendileri söylemişlerdi.. belki de uğraşmazlar.. versinler bir müteahhit e, gelir paylaşımı ile.. yan gel yat... ne arsa imiş.. şirketleri solladı...

3. Vergi muafiyeti olcal.sekilde hisseyle birlikte verirler ytd

...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    7-8 sene önce mutlu akü satılınca gayrimenkül de yoğunlaşacaklarını kendileri söylemişlerdi.. belki de uğraşmazlar.. versinler bir müteahhit e, gelir paylaşımı ile.. yan gel yat... ne arsa imiş.. şirketleri solladı...
    Karıştırıyor olabilirsiniz akü satılırken alıcı firmaya arsalar teklif edildi ancak yabancı firmanın kabul etmediği yazısını göndermişlerdi KAP a. Size bizzat böyle bir bilgi verdilerse neden arsaları satmak istesinler.

6.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Karıştırıyor olabilirsiniz akü satılırken alıcı firmaya arsalar teklif edildi ancak yabancı firmanın kabul etmediği yazısını göndermişlerdi KAP a. Size bizzat böyle bir bilgi verdilerse neden arsaları satmak istesinler.
    bende farklı birşey söylemedim zaten.. mutlu akü satışından önce GYO şirketini kurmuşlardı.. Metair firması arsaları kabül etmeyince, bunlarda arsaları bilançodan sıyırmak için Turgg ye aktardılar ve yeni şirketle beraber GYO işine ağırlık vereceğiz demişlerdi. o zamanda normal satıştan 60 milyon dolar eksik bedelle MUtlu Akü yü satmışlardı diye hatırlıyorum. yatırımcısını üzmediler o zamanlar, ben hariç...

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Arkadaşlar
    Kusura bakmayın birşey soracaktım
    Eczacıbaşı holdingin arsası hangi alt bölge bilen varmı
    S1 S6 ve S7 gündemde yok

Sayfa 305/890 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz