Sayfa 305/386 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355 ... SonSon
Arama sonucu : 3087 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Venezuella işi yalansa eğer, bir rüyaydı deriz ve hayat devam eder.
    KAP'ta ki "(PDVSA) tarafından sözleşmesi bulunan Multiservicios Tomlam CA'nın sahada çalışma izni alınmış olup" ifadesi Venezeula işinin yalan olmadığının delili bence. ODAŞ ilgilenmediği veya henüz çoğunluk hissesine sahip olmadığı bir şirket için neden izin alındı desin ki. İzni kim alacak, eski TOMLAM yönetiminden ziyade şirketin yeni sahibinin başvuru yapması daha mantıklı.
    Venezuela'da iş fırsatları konusunda şahsen şüphem yok, mutlaka bir gelişme olacaktır, ama zamana ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim. Ambargodan yeni çıkmış bir ülkede iş geliştirmenin zorlukları malum, önemli olan her iki ülkenin siyasi iradesinin alınmış olması, karşılıklı çıkar ilişkisiyle , ülkemizden devlet kurumları, şirketleri haricinde özelden sadece CANTE/ODAŞ isminin geçmesi umutlanmamız için yeterli. Şahsım adına sabretmeye devam ediyorum... En azından Aralık ayındaki KAP haberinde belirtilen Mayıs ayını görmek lazım, hem seçim geçmiş olacak hem elektrik zamları gelecek...Bakalım tüm cante yatırımcıları için hakkımızda hayırlısı, tren kalkmadan daha nereye gideceği, durakları vsvs belli olmadan yerimizi aldık...

2. Burda çok yararlı bilgiler olurdu fakat kaç gündür kimseden ses yok
    Herkeste çaresizlik mi oluşmaya başladı

3.  Alıntı Originally Posted by ayıbogan Yazıyı Oku
    Burda çok yararlı bilgiler olurdu fakat kaç gündür kimseden ses yok
    Herkeste çaresizlik mi oluşmaya başladı
    Yok, çaresizlik değil...Burada biri var, bir şey yazdığın zaman insanın tüm psikolojisini bozan karşılıklar veriyor...Şahsen benim yazmama nedenim bu...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Hocam sizin yazdıklarınız gayet mantıklı ve bu hissede çakılı kalan benim gibi ky lar için bir nebze olsun umut verici yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum..

--şuna söyleyecek sözüm, anlatacak palavram kalmadı de; ya da sus...

Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    KAP'ta ki "(PDVSA) tarafından sözleşmesi bulunan Multiservicios Tomlam CA'nın sahada çalışma izni alınmış olup" ifadesi Venezeula işinin yalan olmadığının delili bence. ODAŞ ilgilenmediği veya henüz çoğunluk hissesine sahip olmadığı bir şirket için neden izin alındı desin ki. İzni kim alacak, eski TOMLAM yönetiminden ziyade şirketin yeni sahibinin başvuru yapması daha mantıklı.
    Venezuela'da iş fırsatları konusunda şahsen şüphem yok, mutlaka bir gelişme olacaktır, ama zamana ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim. Ambargodan yeni çıkmış bir ülkede iş geliştirmenin zorlukları malum, önemli olan her iki ülkenin siyasi iradesinin alınmış olması, karşılıklı çıkar ilişkisiyle , ülkemizden devlet kurumları, şirketleri haricinde özelden sadece CANTE/ODAŞ isminin geçmesi umutlanmamız için yeterli. Şahsım adına sabretmeye devam ediyorum... En azından Aralık ayındaki KAP haberinde belirtilen Mayıs ayını görmek lazım, hem seçim geçmiş olacak hem elektrik zamları gelecek...Bakalım tüm cante yatırımcıları için hakkımızda hayırlısı, tren kalkmadan daha nereye gideceği, durakları vsvs belli olmadan yerimizi aldık...
    Multiservicios Tomlam CA'nın sahada çalışma izni alınmış...

--adı geçen şirket, sahada petrolün direk üretimi ile ilgilenmiyor, yardımcı işler yapıyor; geri hizmetlerde (yardımcı hizmetlerde) çalışıyor;

--internet sitesine giren görür...http://multiserviciostomlam.com/

Yapay kaldırma sistemlerinin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için akıllı çözümler sunarak ulusal petrol pazarında lider konuma ulaşmayı amaçlıyoruz.

demişler...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --şuna söyleyecek sözüm, anlatacak palavram kalmadı de; ya da sus...
    Hissede beklenti veya potansiyel göremediğiniz için sattınız veya cüzi miktarda bir hisseniz var diye anlıyorum.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hissede beklenti veya potansiyel göremediğiniz için sattınız veya cüzi miktarda bir hisseniz var diye anlıyorum.
    hiç olmadı.

Sayfa 305/386 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •