Sayfa 306/956 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. zikkm. yazılacak ne var ki. sülükler. satılan arsanın parasını da. satılan çimentoların parasını da iç edip duruyorlar. elimiz kolumuz bağlı.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

seçimler için hissenet anketi açılmıştır
    oylama gizlidir. oyunuz hiçbir şekilde gözükmeyecektir.
    hissenetin anketleri net skoru göstermez sadece forumun genel eğilimini yansıtır. ama genede oylamaya ne kadar çok katılan olursa o kadar sağlıklı olur.
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yapmayalım
    hayırlı olsun....
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Günaydın.İnişe devam.

4. Bis hergün bizlere zarar yazdırıyor, ,yönetim seçim kararından memnun mu hala acaba, ,,

5. kayışı kopardık.

6. Şimdi Afyon'da neler oluyor acaba..?

Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    sabredeceğiz. uzuunn grafiğe baktım. ilk dip noktamız 6.07 görünüyor. ytd. ytd.
    Sayın Acaibamca anlaşılan sizler artık tescilli Afyon analisti ünvanını almayı haketmişsiniz.

Dediğiniz gibi ilk durak (neredeyse) 6.08 şimdilik çalıştı.

Sizce satış açıklaması gibi yüz güldürebilecek bir haberi bile bekletip; BİST hisselerinin çakıldığı gün.. yalnızca spekülatörüne mal boşalttırabilmek için açıklayan bir yönetim neyi hedeflemektedir.Kimi kayırmaktadır.

Afyon Basın Protokol Büro Amirliğinden suç duyurusunda bulunulması başlığıyla gönderilen bilgilendirme yazısı sonrası gelişmeler ne oldu acaba?

Sonrasında savcılığa Bimer ve Cimer aracılığı ile yazmış olduğum bilgi talebi yazılarıma bir cevap alamadım henüz...Sizlere şu ana kadar gelen bir bilgilendirme mesajı var mıdır?

'' Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine (CİMER) göndermiş olduğunuz 1785101 sayılı Başvuru Formunuzda bahsetmiş olduğunuz konuyla ilgili olarak; Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan araştırma neticesi tanzim edilen tutanak ve ihbarınız değerlendirilmek üzere Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildiği anlaşılmıştır.

Bilgilerinizi rica ederiz. ? ''

Yatırım Tavsiyesi Değildir..!

7. tecrübeli abilerimiz nerde ,BUGÜNKÜ ,İLK DURAK 5 Lİ RAKAMLAR olurmu sizce

bu inisin sonunu tahmin etmek gercekten zor.yillar once boyle hizli inisden sonra bol tavanli seanslar görmüştü bu rezil kagit.acaba demek istiyorum ama hic benzer gelişmeler yok gibi.

Sayfa 306/956 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •