Sayfa 308/1230 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Ayrıca toaso kısa süre önce 19 altını görmüştü...hatta 19 altından tekrar alıma başladım da demiştim

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ayrıca toaso kısa süre önce 19 altını görmüştü...hatta 19 altından tekrar alıma başladım da demiştim
    Doğru diyorsunuz cesaret edip alamadım açıkçası. Şirket kendi faaliyet raporunda bile önümüzdeki yıl için güzel şeylerden bahsetmiyordu.

Üzerine ocak satışlarını da görünce beklemek daha mantıklı gibi geldi.

Temettü açıklanmasıyla beraber yukarı hareket başlayınca geri çekildikçe alacağıma söz vermiştim kendime ama öyle bir geri çekilme olmadı ...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ugur596 Yazıyı Oku
    Doğru diyorsunuz cesaret edip alamadım açıkçası. Şirket kendi faaliyet raporunda bile önümüzdeki yıl için güzel şeylerden bahsetmiyordu.

Üzerine ocak satışlarını da görünce beklemek daha mantıklı gibi geldi.

Temettü açıklanmasıyla beraber yukarı hareket başlayınca geri çekildikçe alacağıma söz vermiştim kendime ama öyle bir geri çekilme olmadı ...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neyse...panik alım yapma bari...bu dalga bitmek üzere...seçim öncesi ya da seçim sonrası alım fırsatları gelecektir.

Vade sonu nedeniyle endeks short yapanları 1-2 gün daha sıkıltırabilirler.persembe vade sonu...106-107 bınleri de gösterebilirler, sonrasında realşzasyon bekliyorum.

Bu arada ben vadeli piyasaları öğrenin derken illa işlem yapın diye söylemedim bunu...artık vadeliyi, oradaki mekanizmayı bilmeden spotta tüm resmî görmek mümkün değil...bazen sırf vadeli pozisyonlar nedeniyle hisselerde saçma gözüken hareketler olabiliyor...bunun varant var, opsiyonu var, var oğlu var.

4.  Alıntı Originally Posted by ugur596 Yazıyı Oku
    Teşviklere rağmen Ocak otomobil satış verileri geçen yılın çok çok altındayken, avrupada belirsizlik gündemdeyken toasao nun çıkış sebebi ne olabilir?

Tekrar 20nin altı fiyatlara çekilirse alıma geçecektim ne güzel ama trene bakar gibi baktım kaldım malesef

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    120 bin tl ye kadar olan taşıt kredileri 60 ay vadeye esnetildi bir de ticaret savaşları gevşeyecek beklentisi var. sanırım onların tepkisi

5. Hadi bakalım gençler...
    Yeni hafta,yeni heyecan...
    Bir destek atalım...
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...84#post3196284

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sa ustadlar bende koc gurubundan bir hisse almak istiyorum su an tofas en alinacak kagidi gibi duruyor uzun vadeciyim ama sahsi dusuncem temettusunu versin ustune de 1.ceyrek bilancosunu aciklasin otomotiv piyasasi 1 .ceyrek hem icde hem icracatta cok iyi iyi deyil dolayisi ile hem temettu sonrasi hem de bilanco sonrasi kisa vadecilerin satis yapmasi sonucu geri cekilme yapar diye tahminim var bakalim tutarsa aliriz tutmazsa bi dusus daha bekleriz

TEKNİK YORUM VE SEVİYELER

ABD & Çin görüşmelerindeki olumlu havanın yurtdışı borsalarda yarattığı olumlu havayı arkasına alan BİST100 Endeksi güne %0,67 artışla 103.875 seviyesinden başlarken, bankacılık sektörü öncülüğündeki alımlarla birlikte 105.000 seviyesinin üzerine çıkılmasına karşılık günü %1,11 artışla 104.330 seviyesinden kapanış gerçekleşti. Güne ABD vadelilerindeki satıcılı görünüm kapsamında negatif başlangıç yapmasını beklediğimiz BİST100 Endeksinde 105.150 ve 106.000 direnç seviyelerini teşkil ederken, 103.500 ve 102.500 destek noktaları olarak takip edilecektir. A1 Capital
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,662
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Endeks zirveleri zorluyor... ama başlıkta heyecan, çoşku vs eser yok...neden acaba,

İ-) beyaz yaka kendi derdine düşmüş, işten atılır mıyım korkusuyla forumları unutmuş, kendini işine vermiş,,,meşhur tabirle çalı dibinden olanı biteni seyrediyor.!
    İi-) yeterince alım yapamadığı için bu yükselişe pek sevinemedi,
    İii-) yanlış hisse seçimleri, yanlış giriş çıkış zamanları nedeniyle bu yükselişten pek faydalanamadı..bu yüzden keyifsiz,
    İv-) hepsi
    evet bu başlık kriz zamanı trend idi. kağıt önerileri, portföy önerileri havada uçuşuyordu ama ralli zamanı geldi ve şu an gayet sessiz sakin, yazı yazan da yok. maalesef endeksteki testere içinde beyaz yaka da olan ky'yi terse bıraktı. endeksin dibinin net işareti o meşhur trump twiti idi. işte o twit çoğunluğu terste bıraktı. ben de net hatırlıyorum. trump kürtlere dokunursanız sizi mahvederim demişti. ben eski ben olsam satıp altın ve dolar almıştım. ama yapmadım. bir lot bile mal satmadım.

burada sözü geçen popüler hisselerin çoğu zaten gidemedi o kadar. petkim, soda, brisa, ereğli, froto...sn. cautionary'nin patentinde bulunan grafik pahalı parametresi çok doğruydu. zira 12 liraya arçelik, 13 liraya kchol kaçmazdı

Sayfa 308/1230 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •