Sayfa 308/385 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by sakinkanal Yazıyı Oku
    yönetici de ne olduğu anlamış siteni kapatmış. Gerçekler hep ortaya çıkar. Biz KY'yiz bizle oynama,
    Bak dinimiz ne emreder biliyor musun? YALAN SÖYLEMEYECEKSİN...

Ben topiği senin gibiler yüzünden KENDİM kapattım.

Güneysu istersem tekrar açacağımı söyledi, ama AÇMAYACAĞIM.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

kapattım,

tekrar konu içi yazmak isterse sn mohikan moderatör veya yöneticilere bildirim yaparsanız başlık açılır.

bağcıyı dövmeden, üzüm yemeyi öğrenemediniz gitti.

DUHUL : 1999

2. Kısa vadede geçti, orta vadede geçti, insanları yanıttın. 2,32 ye geldi bak. oradan döndü, bir de şimdi 2 tl falan yazıyorsun. Belki görür ama ucuz uyanıklık yapma, o yazdığın günler öngörememişsin işte apaçık ortada.

3. Yönetici kibarca yazmış, anlayan anladı.

4. Son mohikan seninle bir işim yok, sadece algı oluşturup KY ile oynama. Herşey ortada zaten. yorumunu yaptın dikkate alan alır.

5. Bu arada hisse 3 TL olmak üzere, 2,96 ,

6. Silverline , Karel daha hepsini yazmayayım, hepsi yalan oldu, kolay gelsin sana..

7. ekonomi sana rağmen çok iyi bir de brezilya ile karşılaştırmışsın, büyük felaket falan bahsetmişsin, Türkiye düşmanlığı top yapmış, Allah iyi etsin seni. Yazılara bak, süper ekonomi profesörünün;

3 yıldır cari fazla veren, şok faiz verdikten sonra enflasyonunu ve faizini düşüren (bunun karşılığında büyümesi düşen) bir ülkenin bu kadar rezervi olmasına ve cari fazla vermesine rağmen durumu endişe verici.

Bunu gördükten sonra bizim adımıza inanın korkmaya başladım.

BRL ve ZAR'daki bu kötü teknik görüntü ile TL'nin durumu çok daha ümitsiz görünüyor.

Çünkü Brezilya cari fazla ve bu kadar rezerve rağmen bunları yaşıyorsa biz yanmışız demektir.

1-2 sene sonra Arjantin'den beter olmazsak ben de bir şey bilmiyorum.

8. Türkiye senin gibilere rağmen çok iyi yolda az kaldı terör bitsin bak nasıl zıplıyor ekonomi.

Sayfa 308/385 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •