Sayfa 308/555 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum.Cevaplarsanız makbule geçer.İtibar gönderirim zevkle.İnfo nun şu an üzerinde bir ceza var mı?Yani brüt..vs gibi.Varsa ne zaman bitiyor?

2.  Alıntı Originally Posted by slow_trader Yazıyı Oku
    Aracı kuruma başvurup rüçhanı aldıktan sonra t+2 de dönüşüm yapılabiliyor sanırım, ama aradaki ödeme şirkete ne zaman gidiyor onu bilemiyorum
    Bende bu şekilde olduğunu biliyorum. En son bir bedelliye katılmış ve bu şekilde kullanmıştım.

3.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum.Cevaplarsanız makbule geçer.İtibar gönderirim zevkle.İnfo nun şu an üzerinde bir ceza var mı?Yani brüt..vs gibi.Varsa ne zaman bitiyor?
    Yok. Ama alt pazarda işlem gördüğü için sürekli brüt takas uygulaması var.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yok. Ama alt pazarda işlem gördüğü için sürekli brüt takas uygulaması var.
    tşk.itibar verildi.

5. Rezil bir halka arz oluyor deras ta da başıma gelmişti buna benzer şeyler orda meksa burda info

A1 de geçen gün aldığı heyecanla 110 bin lotu kusmaya hafiften başlamış. Süper oldu

Beyler alt ana pazardan ana pazara geçebilmek için neyimiz , hangi şartımız eksik?

8. Hocam likidite eksik sadece 1 milyon hacim için <7.5 olması lazım diğer bütün şartları sağlıyor yani derinlik yetmiyor. Ytd
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Beyler alt ana pazardan ana pazara geçebilmek için neyimiz , hangi şartımız eksik?
    WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 308/555 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •