Sayfa 31/364 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2905 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Bu dediklerinizi bu yönetim 10 senede yapamaz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu yönetimin beceriksizliğini ve bu şirkette herhangi bir nitelik üretilemeyeceğini bu kadar iyi biliyorsan, niye bu hissede kalmaya bu kadar ısrarcısın

2. bedelli sermaye artırımı tescil olsun, yeni sermaye ilan edilsin, 2 haftaya yakın sürer tahminim, ondan sonra pazar değişiklik başvurusu olabilir.

halı üretimi şu karlılıklarla şirketin sonsuza kadar sürdürmek isteyeceği bir faaliyet değil, yok şuraya taşınsın yok şu bu vs bana çok anlamsız geliyor...

şirketin esas sözleşmesine bakan var mı bilmiyorum. kap a girerseniz şıp diye bulursunuz, 14 sayfa..
    4. sayfada 5. maddeye biraz kafa yorun isterseniz...buraya kopyalıyorum..

5-Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Faaliyetleri:
    Sermaye Piyasası Mevzuatına uygun olarak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığına kurucu olarak
    iştirak edebilir. İştirak edeceği gayrimenkul yatırım ortaklığına nakdi ve ayni sermaye
    koyabilir.

Şimdi size uzman sorusu, şirket OSB dışına çıkarttığı 445 dönüm arsası için, imar değişikliğine başvurur, konut+ticari için imar çıkartır, bu özellikteki arsayı ekspertiz ettirir, bulduğu değer üzerinden ayni sermaye olarak kuracağı GYO ya koyarsa ortaya nasıl bir görüntü, nasıl bir borsa hikayesi çıkar..

illa kafa yoracaksanız, bunlara yorun biraz derim..

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu yönetimin beceriksizliğini ve bu şirkette herhangi bir nitelik üretilemeyeceğini bu kadar iyi biliyorsan, niye bu hissede kalmaya bu kadar ısrarcısın
    Zeko elindeki çıkmak için bir haber gönderir diye bekliyorum yalandan.Sonuçta bunların ana işi yalan söylemek.
    60 ı göreyim yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Zeko elindeki çıkmak için bir haber gönderir diye bekliyorum yalandan.Sonuçta bunların ana işi yalan söylemek.
    60 ı göreyim yeter.
    Tam 60 derken eşleşme miktarında 0,63 ile 360.000 lot civarı tavan gördüm Ama her zamanki gibi iptal edileceği için eskisi gibi heyecan yapmıyorum artık.

5. Süpriz yok yine emir iptaliolsun anlık da olsa tavanı gördüm

6.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    844k lot alım oldu..

Böylece ;

12,794,467 doğrudan bedelliye katılım
    844,337+3,649,511 = 4,493,848 kullanılmayan paylardan borsada alım

toplam 17,288,315 lot sermaye artmış oluyor
    yeni sermaye 77,288,315 olacak..

bedelliden gelen para : 8,989,924 TL kaba hesapla 9 mn TL bir kaynak geldi..

İlk yorumum, ehh hiç yoktan iyidir..

Eğer KGF çerçevesinde bir miktar da kaynak edinmişlerse bu arada, BIST e başvurabilirler yakın izleme pazarından çıkmak için..
    Ulaşılacak sermaye 77.288.314,13 şeklinde KAP a açıklama düştü şimdi..

7. Koyunlu almamış olsa tam fiyasko ötesi olmuş.

8. Endeksteki satışların etkisi ile 51 oldu

Sayfa 31/364 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •