Sayfa 311/374 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon
Arama sonucu : 2985 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,262
    Dingil taktacı Şeb-i Arus da bitti,dikkatleri üzerine toplayamadın ya!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Bizim spek efendi, nail amca kutlamalarına gitti herhalde
    Son düzenleme : CARPEDİEM; 18-12-2023 saat: 16:48.

3. endekse de devre kestirin olsun, bitsinnn ...

4. Herkese günaydın.
    Hisse 10300 üzerinde kalırsa yılbaşına kadar belki 13K'e doğru gideriz de şöyle coşkulu bir yeni yıl kutluması olur diye hayal etmiştim ama hepsinden çok bizimki düştü. Kaldı 9 seans, maç buradan dönmez herhalde artık. Zirve aşımı zor gibi geliyor bana yılbaşı biraz buruk geçecek sanki...YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Herkese günaydın.
    Hisse 10300 üzerinde kalırsa yılbaşına kadar belki 13K'e doğru gideriz de şöyle coşkulu bir yeni yıl kutluması olur diye hayal etmiştim ama hepsinden çok bizimki düştü. Kaldı 9 seans, maç buradan dönmez herhalde artık. Zirve aşımı zor gibi geliyor bana yılbaşı biraz buruk geçecek sanki...YTD
    Hiç belli olmaz sayın ironarm bakarsın diğerleri dışında pozitif olarak bireysel takılır. K.Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Herkese günaydın.
    Sn.ironarm,

Bu hafta frenin onayı gelirse belki, hayalinize kavuşabilirsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Hiç belli olmaz sayın ironarm bakarsın diğerleri dışında pozitif olarak bireysel takılır. K.Y.T.D.
    İnşallah o günleri de göreceğiz. Ben şimdilik diğerlerinin rüzgarıyla (diğer hikayeler tamamlanana kadar) gidebildiği kadar gitmesine memnunum. En son sahneye assolist olarak çıkması benim için daha karlı olur ama düzeltmelerde bari çok salmasa

Alıntı Originally Posted by CARPEDİEM Yazıyı Oku
    Sn.ironarm,

Bu hafta frenin onayı gelirse belki, hayalinize kavuşabilirsiniz
    Bfren'in SPK onayında 45-50 gün arasına şartlanmıştım açıkçası. Umarım en kısa zamanda onay gelir de bu düzeltme fazla derinleşmeden kaldığımız yerden devam ederiz.

8. Bizim yancı fena dayak yiyor, eee yancılığın sonu

Sayfa 311/374 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •