Sayfa 312/376 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon
Arama sonucu : 3006 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    1-2 hafta yatay takılarak indikatör soğutacak gibi ...
    Yıl sonuna doğru gelecek kayıtlı sermaye tavanı, Bfren onayı, Egeen bedelsiz haberi vs gibi durumları kullanarak yukarı %40-%50 gibi bir atak gelebilir..Bekleyip görelim
    8300 önemli bir destek..(Bir kerede abartma ya bir kere..devre kesecek ne oldu da şimdi)
    Buranın altı olmamalı,indikatörleri iyice soğuttu...Haftaya yukarıda ki haberlerden birini kullanarak hızlı bir yükseliş yapması lazım..Sn.Filozof'un tabiriyle ; kaldı 7 seans..

2. Olmayan krizi yaratmak istiyorlar. Kriz varmış gibi yapıp sonrada kendileri açısından fırsata çeviriyorlar. Bizde böyle izliyoruz. 10 000 den vermeyen küçük yatırımcı buralardan verir mi?. Bunu bir türlü anlamıyorlar. Ama ne yaparsa yapsın, bana bu son çırpınışları gibi geliyor. Şimdi yine mal kaptırıp, ondan sonra bukalemun gibi renkten renge girip kıvranıp duruyor ondan sonra.... K.Y.T.D.

3. Geçen başka sayfada da yazdım; bana göre bütün mesele alım-satımla bizim beklediğimiz sürede kazandığımızın belki 10 katından fazlasını kazanmaları. Gerisi işin kılıfı. Düşmesine de bahane bulunuyor, çıkmasına da... Teknik analiz bilmediğim için hissenin hikayesi ve hedefime göre bekliyorum mecburen. Geçen yılbaşında 3430 TL idi, 10K civarını görüp şu anda 8100 TL civarında, orta-uzunda arttı mı, arttı... mesele enflasyon ve kur karşısında ne oranda kazanacağız. Çok sinirleri zorluyor bazen. Herkese bol kazançlar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Geçen başka sayfada da yazdım; bana göre bütün mesele alım-satımla bizim beklediğimiz sürede kazandığımızın belki 10 katından fazlasını kazanmaları. Gerisi işin kılıfı. Düşmesine de bahane bulunuyor, çıkmasına da... Teknik analiz bilmediğim için hissenin hikayesi ve hedefime göre bekliyorum mecburen. Geçen yılbaşında 3430 TL idi, 10K civarını görüp şu anda 8100 TL civarında, orta-uzunda arttı mı, arttı... mesele enflasyon ve kur karşısında ne oranda kazanacağız. Çok sinirleri zorluyor bazen. Herkese bol kazançlar dilerim.
    Aynen katılıyorum. Hissedeki beklentilerimiz yerine gelene kadar burdayız. Su an için fiyat kavramından ziyade hisseninin potansiyeli önemli. Bana göre hayal bile edmediğimiz yerlere gidecek potansiyeli var. Hepimize bol kazançlar. K.Y.T.D.

5. Herkese bol kazançlar.
    Konyanın günü olması dileğiyle...K.Y.T.D.

6. Bu başlığı şu anda 7 kişi okumaktadır. (1 üye ve 6 ziyaretçi)

ACA42

7. Nedense bu saatte hisseye ilgi artmış. K.Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    8300 önemli bir destek..(Bir kerede abartma ya bir kere..devre kesecek ne oldu da şimdi)
    Buranın altı olmamalı,indikatörleri iyice soğuttu...Haftaya yukarıda ki haberlerden birini kullanarak hızlı bir yükseliş yapması lazım..Sn.Filozof'un tabiriyle ; kaldı 7 seans..
    8300 altına sarksa da üzerinde kapatmayı başardı...Buraları destek yaparak,yukarı ivme göstermesi lazım hızlıca...Bekleyip görelim

Herkese hayırlı bereketli bol kazançlar olsun

Sayfa 312/376 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •