Sayfa 312/774 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bence süründürme taktiği tutmadı al gülüm ver gülüm yapa yapa birşey toplayamadılar önlerinde iki seçenek var ya taban yapıp dökecekler yada tavan yapıp inşallah tavan yaparak dökerler yabancı yatırımcıyı çekerler yoksa durum vahim sesli düşündüm yatırım tavsiyesi değildir....

2. bende size katildigimi sesli dusundum 👌

3.  Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    Benim hatırladığım bu analiz ilk 2018 Ağustos ayında, orta vade olarak 2019 yılının ilk çeyreği için yapılmıştı. Hisse bu analiz öngörüsüne uygun davranış sergiledi. Bu analiz en son analizin( ki forum da yayınlanmadı) bir önceki olması gerek. Grafikte 2.90 olarak görülen yükseliş tesadüfen çizilmiş şekli. Despot SİRİUS daha önce de bu durumu belirtmişti. Yaklaşık 8 aylık sürede 3 defa trade yapıldı. Bildiğim SİRİUS hisse de en iyi trade yapan kişi oldu. En son grafikte hedef 2.51 olarak belirtildi. Bizler 2.45 den vermiştik. ZAFKANKA analizi yanlış yorumlamış.
    Teşekkürler yorumunuz için aydınlanmış olduk, yeni bir analiz lazım gibi 2.48 yakın zamanda görmüş en son.. Birileri farketmesi lazim

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bunun gitmesi için endeks 250 ve ya 300 bin mi olması lazım. Bir arkadaş aydınlatabilir mi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Benim anlamadım o milyon lotları olan kişiler nasıl kar ediyor hisse geri giderken ve her geçen gün hisseye güven azalıyor endeks yükselir tepki vermez endeks düşer en az 3 katı düşer benim umudum yok yatırım tavsiyesi değildir...

6. hisse fiyati daralan ucgende sıkıstı iyice. bugun yarin belli olur yonu. ayrica bu arada hisse ne kadar ucuz kalirsa 12 nisana daha cok hisse ile girilir dusuncesinde birileri ki yukselmesini niye istesin ki. yatirim tavsiyesi degil.

7. Ben şirket sahiplerinin de iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum 3.28 ortalamayla 2250000 hisseyi millete verip hisseyi buralara getirdiler şimdi de temettü bedelsiz vereceğiz diye düşürüp kendilerine yarar sağlıyorlar ancak genel kurulda huzur haklarını konuşsunlar ben her gün yazacağım düşüncelerimi bakalım beni ne zaman yanıltacaklar yatırım tavsiyesi değildir...

8. Rus çocukları, bir avuç Rus çocuğu..
    Hepsini alacaksın Belgrad ormanında.......

Sayfa 312/774 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •