Sayfa 314/1000 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "yurt içi siyasi ortam"dan kastedilen yerel seçimler olmalı...
    Biri Fitch'e bunları anlatsın,oy sorunu falan yok

https://www.youtube.com/watch?v=MhSt4XAFhvQ

2.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    İnşaatçıları biliyorduk da onlara önce ayakkabıcıların eşlik edeceğini düşünmemiştim.
    Adalet Bakanı da ekonomik sıkıntılar rasyonel değil psikolojik demiş.
    Reisleri de kriz yok demişti.
    Aklımızla oynamaya devam.
    Dünkü YEEEEEPPPP ile artık İNKAR dan KABULLENME safhasına geçtiler bence...AKSİYON safhasını da alabilirlerse ne ala...

3. Tavuk eti 9 ayda yüzde 200'ün üzerinde zamlandı https://sptnkne.ws/jAcv

Piknik sezonu bitince tavuk eti ucuzlardı tersi olmuş, bu da psikolojik olsa gerek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Biri Fitch'e bunları anlatsın,oy sorunu falan yok

https://www.youtube.com/watch?v=MhSt4XAFhvQ
    Bence de...

Ana muhalefet Partisinin kemik gibi taraftarı bile partilerine küsmüş durumda.

Çevremde kiminle konuşsam yerel seçimlerde CHP ye artık oy vermeyeceğim demekte.

Bizim aile de bıktı artık.

"Paşa paşa oy verecekler" lafı ağırımıza gidiyor.

Bakın şuraya çiziyorum: İktidarın geldiği şu noktada hala sessiz kalan bir muhalefet, İzmir'i korkarım kaybedecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Tavuk eti 9 ayda yüzde 200'ün üzerinde zamlandı https://sptnkne.ws/jAcv

Piknik sezonu bitince tavuk eti ucuzlardı tersi olmuş, bu da psikolojik olsa gerek.
    O fiyattan satıyor ki inmiyor fiyatı.

Yoksa tavuk ve ürünlerini depolamak zor iş.

Ahmetg Guest
    Superrrrr

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bence de...

Ana muhalefet Partisinin kemik gibi taraftarı bile partilerine küsmüş durumda.

Çevremde kiminle konuşsam yerel seçimlerde CHP ye artık oy vermeyeceğim demekte.

Bizim aile de bıktı artık.

"Paşa paşa oy verecekler" lafı ağırımıza gidiyor.

Bakın şuraya çiziyorum: İktidarın geldiği şu noktada hala sessiz kalan bir muhalefet, İzmir'i korkarım kaybedecek.
    Aslında sesleri çıkıyor da hem TV ler az gösteriyor...Çok daha önemlisi olumsuz ALGI çok fazla ve hiç şansları yok bu olumsuz ALGIYLA...Ağızları ile kuş tutsalar olmaz CHP ile...

Başka birileri ve parti lazım...İNCE nin şansı vardı/bence hala var...Ama başka bir organizasyonla...CHP adı altında değil...Çok üzülüyorum ama CHP adı için gerçek bu artık...

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yani hala istanbul ve çevresine nüfus mu gelsin, istanbul daha da büyüsün mü.Ha büyümeyecekse istanbuldan çevreye banliyölere gidecek insanların evleri boş mu kalacak.Yok valla benim hayal edebileceğim en büyük ve gizemli komplo teorisinde bile bu kanal yer bulamaz.Mantığını çözemem.Belki ezoterik bir anlamı vardır ,ben bilmiyorumdur,gene de bir rezerv bırakalım tabi.Komplo toerilerine inanan insan hep şüpheci olacak,hep bir acaba düşünecek ))))Kimbilir belki de kanal istanbulun da bir anlamı vardır.
    Asıl kanal şimdiki yerine yapılırsa nüfus daha da artar demek istedim.Uzağa yapılsa bir bölüm nüfus o tarafa kayar.Nüfus kaysa da İstanbul boş kalmaz 1968 nüfusu 3 milyondan az şehir bir insan ömründen daha kısa sürede 6-7 katına çıkmış,insafsızlık bu.
    Dikey yerleşmenin mantığı da,işe gidip gelmek için harcadığın enerji ve zamandan dolayı insanların eşine,çocuğuna,komşusuna zaman ayırmamalarına dayanıyor.Yani eşinle fazla muhatap olma,bekar yaşa veya boşan ki, iki kişi 2 ayrı evde yaşasın 2 ayrı buzdolabı alsın, çocuğunu sen yetiştime ki eğitimi medya,kurslar vs vasıtasıyla başkaları tarafından istenildiği gibi verilsin, komşunla görüşme ki 4. Murat kanunundaki gibi 3 kişi yan yana gelmesin vs vs. şeklinde bir komplo teorisi.Komplo tarafı 100 yıl önce öngörülmüş olması.

Sayfa 314/1000 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •