Sayfa 316/997 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. TL ciler bu gece titriyormusunuz. aylık %0.8 fazla brüt faiz almak için değermiydi? cevap değmezdi. işe bak hepsi üstüste geldi,bi taraftan ABD vizesinin kaldırılması,bir taraftan FED faiz artışı ve bilanço küçültmesi,diğer taraftan savaş tehdidi. TL nin ruhuna fatiha.... Bu arada ben hala ABD deyim, kaliforniya şarabı ve Halibutumu yemekle meşgulum.

2. Yeni sanal paranın IMFCOIN veya adı her ne zıkkım olacaksa o çıkana kadar ALTIN ve GÜMÜŞ te takılın. Sonra da ona geçiş yapın.

Dolar Euro Pound bilmemne kağıt paraların hükmü sifon olacak. BitCoin denemesi başarılı oldu. Asıl sanal para daha çıkmadı.

IMF could be based in Beijing in a decade: Lagarde

https://www.reuters.com/article/us-i...-idUSKBN1A922L

Forget bitcoin, IMFcoin could be the digital future of SDRs

http://www.theaustralian.com.au/busi...7b4c73c3fbe9ff

IMF Chief Suggests IMFCoin Cryptocurrency as Possibility

http://www.investopedia.com/news/imf...y-possibility/

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Yanılıyorsun. Önümüzdeki dönemde bir tek ALTIN ve GÜMÜŞ kazandıracak.

Birde ALTIN ve GÜMÜŞ e dayalı olan kripto para her neyse o değer kazanacak. Adı IMFCOIN mi olur ne olur bilemem!

Mevcut Kağıt paraların hükmü bu yıldan sonra yani 2017 den sonra bitmiştir! Geçmiş olsun! Bir iki ay içinde ne olacak görürsünüz.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    TL ciler bu gece titriyormusunuz. aylık %0.8 fazla brüt faiz almak için değermiydi? cevap değmezdi. işe bak hepsi üstüste geldi,bi taraftan ABD vizesinin kaldırılması,bir taraftan FED faiz artışı ve bilanço küçültmesi,diğer taraftan savaş tehdidi. TL nin ruhuna fatiha.... Bu arada ben hala ABD deyim, kaliforniya şarabı ve Halibutumu yemekle meşgulum.
    Sakin olun, daha piyasalar bile açılmadı

Dedikleriniz, vize yasağı dışında hepsi eskiden beri bilinen ve yeterince fiyatlanmış şeyler.

4. Dolarda yukarı doğru son ataklar buralar satış firsatidir tekrarliyorum buralar satış firsatidir ve Borsa düşer biraz daha buda alım firsadir parça parça sağlam kagit lar alınır. .

Bunlar hep oyunun parçası bu oyunu yakalayıp al sat yapan parayi kazanır .

5. ABD eğer KUZEY KORE yani ÇİN e savaş açarsa senin paracıkların el koyup sana SAVAŞ BONOSU verirler. TRUMP ın tweetleri savaş diyor!

Aç biraz tarih oku PowerPC kardeş. Parana sahip çık. Paranı ABD de ve Dolar$ da sakın tutma. Mutlaka Altın Gümüş veya sanal kripto paraya çevir.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    TL ciler bu gece titriyormusunuz. aylık %0.8 fazla brüt faiz almak için değermiydi? cevap değmezdi. işe bak hepsi üstüste geldi,bi taraftan ABD vizesinin kaldırılması,bir taraftan FED faiz artışı ve bilanço küçültmesi,diğer taraftan savaş tehdidi. TL nin ruhuna fatiha.... Bu arada ben hala ABD deyim, kaliforniya şarabı ve Halibutumu yemekle meşgulum.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ABD eğer KUZEY KORE yani ÇİN e savaş açarsa senin paracıkların el koyup sana SAVAŞ BONOSU verirler. TRUMP ın tweetleri savaş diyor!

Aç biraz tarih oku PowerPC kardeş. Parana sahip çık. Paranı ABD de ve Dolar$ da sakın tutma. Mutlaka Altın Gümüş veya sanal kripto paraya çevir.

sen o işlere kafa yormayı bırak,burada ABD lilerin hiç biri dünyanın geri kalanını takmıyor,hayat kendi düzeninde ilerliyor. Asyada güzel bir tiyatro oynanıyor. K.K temelde çin'in yanında görünmesine rağmen aslında ABD ye hizmet ediyor. ABD böylece bir taşla 3 kuş vurmuş oluyor. Japonya,g.koreyi tam kontrolünde tuttuğu gibi çin'i zor duruma düşürüyor. neyse bir süre vize alamayacağın için buradaki gerçekleri görme şansında olmayacak.

7. Benim 10 yıllık vizem zaten var. Ama son 1 senedir bilerek gitmiyorum.

Benden sana uyarı. Parana sahip çık. ALTIN ve GÜMÜŞ ten şaşma önümüzdeki süreçte.

Yoksa ABD Savaş bonosunu koltuğunun altına verip kapıdan gönderiverirler.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    sen o işlere kafa yormayı bırak,burada ABD lilerin hiç biri dünyanın geri kalanını takmıyor,hayat kendi düzeninde ilerliyor. Asyada güzel bir tiyatro oynanıyor. K.K temelde çin'in yanında görünmesine rağmen aslında ABD ye hizmet ediyor. ABD böylece bir taşla 3 kuş vurmuş oluyor. Japonya,g.koreyi tam kontrolünde tuttuğu gibi çin'i zor duruma düşürüyor. neyse bir süre vize alamayacağın için buradaki gerçekleri görme şansında olmayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Benim 10 yıllık vizem zaten var. Ama son 1 senedir bilerek gitmiyorum.

Benden sana uyarı. Parana sahip çık. ALTIN ve GÜMÜŞ ten şaşma önümüzdeki süreçte.

Yoksa ABD Savaş bonosunu koltuğunun altına verip kapıdan gönderiverirler.
    HAYAL Alemindesin. TR'deki bu kafalara hastayım.

Sayfa 316/997 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •