Sayfa 318/1019 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben en çok Abka abi adına sevindim, evi arabayı satıp gömdü hisseye, biraz yüzünü güldürür bu haber
    neyine sevindin ? abka ve diğerleri o kağıdı temettüsü için aldıydı, şimdi unut o temettüyü artık, madene yatırım yapacak, en az 2-3 sene temettü falan yok.. sabah açılışta short basacam eregl, yazık oldu küçük yatırımcıya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,823
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Gerginim..EREĞLİDEN dolayı..su üzerinde 50-100 dediler..AHİRETi de kurtarıyor dediler..EVİ-ARABAYI SATIP GİRDİM.

suyun dibinden konuşuyorum.

Son adios
    Artık espri yapmayacağım.

EMTİA MAJÖR tepe yapıyor..Demirlerden uzak durun diye 7 aydır yazdım.

Bıst30 da şu konjoktürde ereğli almam mümkün değil..

Birisi ( bıgshort).. 34 ten tüm varlığımla alıyorum dedi..

başkası da ahiret işi dedi..

ONLARI HATIRLATMAK İÇİN,ŞAKADAN YAZDIĞIM, CİDDİ ANLAŞILIYOR.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,823
    Ereğli dediler, gittik evi-arabayı sattık,aldık...suyun dibinden size bakıyorum.

Şimdi ise kredi çekip,böbreğimi satıp SASA alacağım.130 dan.

Eğer bu da düşerse, bahtsız bedevi misali...Bu işi bırakacağım.

Vermeyince MABUD, ne yapsın SULTAN MAHMUT

VAR MI DÜŞMESİNİ İSTEDİĞİNİZ HİSSE..Alayım, düşsün
    BU da şaka.........zaten abartı yapıyorum.Böbrek saymak,av-arabayı gömmek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,823
    Giden elbette çok daha gidebilir..ama eğer son alıcı sen olursan 10 sene beklersin.

Şahsen diplerde olan ve sahipleri güçlü olan hissede beklerim.Meşhur market 32 iken yazdım.Argumanlarımı ifade ettim...

27 dolardan 2 dolara gelmişti...6 dolardan önce satmam.

Borsada bu karakterde hisse alıp çok kazanmamak mümkün değil.

Eğer muhalefet kazanırsa ilk sert ralli banklarda olur.hem de ne ralli..yabancının ilk blok aldığı hisselerdir.

Kanımca MUHALAFET KAZANSIN garantiyi en az 3 dolarda görürüm.
    Adam gidiyor..50 kat prim yapmış aracı kurum hissesi alıyor...

Ama geçen sene arz olan ve hala arz fiyatına yakın MEŞHUR BİR ARACI KURUM var...onu almaz..Hakkında olumlu raporlar var.öyleki dolar bazlı arz fiyatının yarısından işlem görür..

Hakkında rapor olan ama operasyon yememiş,diplerdeki hisse,BENCE,ALIM İÇİN UYGUNDUR.
    Burada ciddiyim...iyi geceler.

napıyonuz fakirler...

hurg yazmıştık..

% 50 den fazla gitti 3 haftada.

çimentolarda öyle

alan zengin oldu

6. https://www.reuters.com/business/ene...ss-2022-11-03/

alman doğalgaz dağıtımcısı uniper ilk 9 ayda 40 milyar avro zarar açıklamış, avrupa şirketler tarihinin rekorunu kırmış böylece- zarar rekoru yani

tabii tuzu kuru onların, hükümet para basar öder zararı, sıkıntı olmaz.. sıkıntı, üretim tarafında- nitelikli endüstriyel üretimiyle meşhur alman sanayii rus gazından mahrum kalınca bütün karlılığını kaybetti.. tabii, borudan kolayca gelen gaz başka, lng kargo başka- önce gazı sıvılaştırıyorsun özel tesislerde, sıvı halde gemilerle taşıyosun, taşıdığın yerde başka bi rafineri gelen sıvıyı doğalgaza çeviriyor, öyle çıkıyor piyasaya, doğal olarak maliyeti x5

brezilya petrol şirketi petrobras ise 8,5 milyar dolar temettü açıklamış, bu işten kazanan sadece petrol/doğalgaz üretip satanlar, dünyanın kalan kısmı, asya ve avrupa cari dengeleri bozuldu, avrupa birliği 200-300 milyar fazla verirken, şimdi cari açık vermeye başladı.. amerika ise bi kaç senede enerji ithal eden ülke sıfatından enerji ihracatçısı pozisyonuna terfi etti.. kayadan gaz çıkartıyor, gemilere yükleyip götürüp avrupaya satıyor, fiyat x10..

7. Putin amerikan ajanı çıktı iyi mi
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    https://www.reuters.com/business/ene...ss-2022-11-03/

alman doğalgaz dağıtımcısı uniper ilk 9 ayda 40 milyar avro zarar açıklamış, avrupa şirketler tarihinin rekorunu kırmış böylece- zarar rekoru yani

tabii tuzu kuru onların, hükümet para basar öder zararı, sıkıntı olmaz.. sıkıntı, üretim tarafında- nitelikli endüstriyel üretimiyle meşhur alman sanayii rus gazından mahrum kalınca bütün karlılığını kaybetti.. tabii, borudan kolayca gelen gaz başka, lng kargo başka- önce gazı sıvılaştırıyorsun özel tesislerde, sıvı halde gemilerle taşıyosun, taşıdığın yerde başka bi rafineri gelen sıvıyı doğalgaza çeviriyor, öyle çıkıyor piyasaya, doğal olarak maliyeti x5

brezilya petrol şirketi petrobras ise 8,5 milyar dolar temettü açıklamış, bu işten kazanan sadece petrol/doğalgaz üretip satanlar, dünyanın kalan kısmı, asya ve avrupa cari dengeleri bozuldu, avrupa birliği 200-300 milyar fazla verirken, şimdi cari açık vermeye başladı.. amerika ise bi kaç senede enerji ithal eden ülke sıfatından enerji ihracatçısı pozisyonuna terfi etti.. kayadan gaz çıkartıyor, gemilere yükleyip götürüp avrupaya satıyor, fiyat x10..

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    BU da şaka.........zaten abartı yapıyorum.Böbrek saymak,av-arabayı gömmek..
    Abi güzel espriydi ondan sakız oldu. Alper kardeşim de aldırdı hanımına muhtemelen hergun çiçekle eve gidiyor bulaşık çamaşır yıkıyor temizlik yapıyordur.

Sayfa 318/1019 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •