Sayfa 319/400 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369 ... SonSon
Arama sonucu : 3197 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --YILDIZ HOLD. etkileyen, endirekt olarak ÜLKER i de etkiler...godiva finansal yatırım...
    senin kendi yorumun...biz burada ülker firmasını paylaşıyoruz....başlığın adı ülker.....

aynı şey yıldız holding in diğer borsaya açık şirketlerini de etkiler....orada yeni gelecek yatrımcıları öksüz bırakma ...ülker yatırımcısına torpil geçme...ben torpili sevmem.....

ben torpilcileri ş.refsiz olarak nitelendirirrim...bilgin olsun...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

--azdan az gider, çoktan çok gider....Türk atasözü...
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --azdan az gider, çoktan çok gider....Türk atasözü...
    torpile devam diyorsun...o zaman benim yapabileceğim bir şey yok burak bey...kusura bakma...torpilcileri hiç sevmem....çıkarcı ve ahlaksız olurlar...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

4. arkadaşlar bu ft2 niclkli burak bölük torpilci imiş.....bilginiz olsun...

--hani etkilenmiyordunuz?...hemen kızmaya başladınız...etraftan destek istiyorsunuz...
    --seni kendin ile baş başa bırakıyorum...
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

6. Burak adlı şahıs çıkar ve menfaat için burda galiba....diğer yıldız holding iştiraklerinde ki yatırımcıları düşünmüyor.....varsa yoksa ülker yatırımcısı......

çıkarcılar dan nefret ederm....şeref yoksunu olurlar....

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --hani etkilenmiyordunuz?...hemen kızmaya başladınız...etraftan destek istiyorsunuz...
    --seni kendin ile baş başa bırakıyorum...
    yooo...niye kızayım....torpilci adama ******** demek kızgınlık mı??

8. ft2 yine köşeye sıkıştı arkadaşlar...tükendi.....

diğer yıldız holding iştiraklerine neden yardım etmedğiini açıklayamıyor....

Sayfa 319/400 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •