Sayfa 320/335 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

2. Icardi 6 milyon euro
    Zaha 4 milyon euro üzerinde
    Tetteh 2.8 milyon euro
    Ndombele 3.150 milyon euro
    Davinson 3.4 milyon euro
    Zyech 3.5 milyon euro...
    Mertens 2.8 milyon euro ( bu sene de bunu mu aliyor )

Toplamda bu oyunculara verilen yıllık maas 25-26 milyon euro... euroyu 30 dan alırsak.. 750 milyon TL yapar...

Ayrıca bunlara verilen imza parası ve bonservisini var... tetteh, Zaha, icardi vs... bunlara da ciddi para verildi..

Sezon başından beri yaziyorum. Daha bu transfer yapılmadan önce yazdım.. yazik çok yazık..

Mesleği futbol.olup bu işte uzmanım diyenler hangi mantıkla bu oyuncuları alıyorlar.. ayrıca bu kadar para veriliyor... benim mesleğim futbol değil.. fakat bu transferin hicbirisini yapmazdım..

Buradan da tekrar iddia ediyorum.. Bu işi çok daha iyi yaparım..

Gelelim okana. Sevgili Okan takım gol atamıyor. Takim çok koşuyor.. fakat karambole futbol oynuyor.. saga sola kosusan panik futbolu var sahada..

Sevgili Okan.. Bu halil dervisiglunda ne buluyorsun.. geçen sene de rasicha harika oynarken hangi mantıkla racihayi kesip yunus Akgün u oynatiyordun... maalesef bana gore çok ama çok yanlışların var...

Icardi varken dahi yazdım.. zahayi forvette denenmeli diye.. Halil çıkıyor. Hala Zaha kanatta oynuyor.. barışı ileri uca koyuyor.. Sevgili Okan barış Alper kapalı savunmalara karşı çok iyi değil.. zahayi forvette oynatmayı bir kez denemek zor mu... Takim gol atamıyor!!!!

Zahaya milyon euro veriyorsun... Bu adam.su ana kadar kötü.. bir de forvette dene...

Maalesef okanin futbol anlayışından transferlerine kadar tamamen farklı görüşteyim...

Bernolli ilkedi derki akışkanlarin kesiti daraldığı yerde akiskanin hızı artar.. fakat gs futbol takimi rakp ceza sahasına yaklaştıkça daha da yavaşlıyor.. topçular öyle top yapiyorki laylaylom , tin tin diye ağır çekim birbirlerine pas veriyorlar... Top bir kanattan diğer kanada gidene kadar aylar.mevsimler geciyor..

Sevgili Okan rakip kaleye yaklaşınca futbol hızlanır.. çünkü alan daraldı!!!! Bu fiziğin temel kuralı!!!!

Sevgili Okan elektronlarlarin atomlar bulunma ihtimallerinin olduğu bölgeler vardır... aynı şekilde rakipten gelen topunda belirli yerlere düşme ihtimali daha yüksektir.. yani Sevgili Okan gs oyuncuları rakip sahaya öyle bir yapılacaktı rakipten gelen topları alabilsinler...

Sevgili Okan fizik derki.. bircismin kütlesi artarsa ivmesi azalir.( newtonun temel yasasi) . galileo diyorki : canlılar.kuculdukce dayanikliliklari artar... yani demem o ki... Orta sahaya çok çok uzun oyuncu koyma.. max 1.80 koy.. çevik olsunlar.. dayanıklı olsunlar.. dipçik gibi olsunlar.

Yunus Akgün, zyech, cengiz vs vs gibi oyuncular değil.. daha 18 inde olan Kenan yıldız gibi güçlü oyuncular benim.futbolumda yeri olan oyuncular

Sevgili Okan hakem diyorsun.. bak mertens çıktı hakemlere değil kendimize bakmalıyız, diye açık ve net konuştu....sürekli bahaneler

Kaos futbolu izliyoruz. Kaosa gerek yok. Sakın ve akılcı bir futbol gerekli.. ama hızlı futbol !!!!

Her zaman derim.. futboldan gelmeye gerek yok. Bu işi iyi yapacak çok kişi var.. genç dipçik gibi oyuncuları seçmek zor değil.. 750 milyon TL senelik para verdiğin 5-6 oyuncunun katkısı ortada... !!

4. Ts-gs maçı göstermiştir gs in en büyük problemi hoca problemi.. Okan takıma el freninden başka birsey değil...

Kaç hafta degil kaç aydan beri yaziyorum.. Zaha forvette denenmeli şeklinde.. icardi sakat falan da değildi. Okan icardiyi kenara alıp zahayi denemeli şeklinde kaç kere yazdım..

Daha sezon başında halil dervisoglu alındığında yanlış olduğunu yazdım.. 2 kere kiralayıp 2 sinde de randıman alınmayan halil dervisogluna bonservis verilip alınıyor.. çöm az verildi vs si yok.. Sanirim 500 bin euro... 15 milyon TL yapar...

Icardi kaç haftadır yok..( bana göre çok büyük soru işareti.. sakat oldugu) Okan çıkmış hala zahayi forvete koymuyor... maalesef okanda futbol noktasında oyun potansiyeli olan birisi değil.. aynısını geçen sene 10 numara oynayan rasihayi kesip yunus akgunu oynatarak aklınca biseyler yapmaya çalışıyordu...

En sonunda ts maçında halili oynatmadı.. bunu Okan yapmadı.. seyirci yaptırdı.. seyircinin artık tahammülü kalmadı...

Gs milyon eurolar harcayarak talim kuruyor..kendi stadında her hafta 50 bin kişiyle maça çıkıyor.. Bu ekonomik şartlarda taraftar bu pahalı bilenlerle stadı dolduruyor... ama Okan noktasında tüm maddi olanaklar çöpe atılıyor..

Gs sezon öncesi çok daha iyi transferlerle hem şampiyonlar ligini hem de ligi domine edebilirdi..

En son şunu da belirteyim.. evet Zaha forvette oynadı.. gol de attı.. bitiriclik iyiydi... fakat Zaha rakip savunmayı zorlayacak baskıyı kuran bir forvet değil. Gs sezon sonunda zarar etmeden elden çıkarmalı... evet forvet oynamaya devam etmeli.. ama sezon sonunda sutlanmali

5. Bir mac algilari nasil degistiriyor.Takim kagitlari rezill de eder vezir de.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Avrupa kampına goturulmeyen sacha boey kulübe 30 milyon euro kazandırdı. Okan sezon hazirlik kampına bilr götürmemisti. Satılması istenmişti...

Şimdi yaz transfer döneminde olduğu gibi bu lada abuk subuk yerlere harcanirsa bu kabul edilir bir durum olmaz..

Icardi daha bir iki hafta önce tatilden döndü. Yüzündeki morlukla arabistandaki maça götürülen adam bir anda tatile çıkıyor. Gözünü kaybetme tehlikesinden falan bahsediliyor. Doğru yanlış neyse artık...

Yüzünde morluk olan adam tatile gönderilmez.. takımla çalıştırılmaz. En kötü düz koşu yaptirirsin. Kondusyonunu koru dersin..

Gs kurumsalligini prestijini bu şekilde düşürmemeli. Bu kaçıncı oldu.. icardi yaz transfer döneminde de aynısını yaptı. Geçen sene de bu sene de.. kafa tatili çok fazla..

Ayrıca Okan yüzünden kerem akturkoglunu seyirci ıslıkliyor. Çünkü Okan çok çok kötü yerde oynatıyor. Ceza sahası içerisinde çok fazla bulunuyor. Ve bu durum Zaha, icardi gibi oyuncularin pozisyonunu bitiriyor. Kerem sol.kanatta. olmalı. Serbest oyuncu statüsü kaldırılmalı.. sol bölgeden ceza sahasına girmeli.. ama asla kaleyi cepheden görecek yere ilerlemeli. Çünkü diğer oyuncuların pozisyonlarını bozuyor..

Üstüne basa basa kereme basit anlat diyorum. Kerem sahada hakeme hakkımı helal etmiyorum diyor..😄 ah canım benim.. çok güldüm.. hakemle yaşadığı sohbete bakar mısınız.. bir sonraki hafta da hakemler bizi azarlıyor diyor 😄... Kerem işte..

Ha çocuğun yeteneği var.. ama.basit ve güzel anlatacaksın.. ve iyi yerde oynayacaksın...

Ama herseyden önce Okan iyi değil..

Zaha forvet olmalı. Icardi oynamamalı. Bakambu dönünce forvete konmalı. Vs vs... ama berkan ile gs yol.alamaz.. neden gönderdiniz neden geri aldınız

7. Başkanımız Dursun Özbek'in bugün Doğan Haber Ajansı'na yaptığı röportajın tamamını buradan dinleyebilirsiniz.
    https://twitter.com/CimbomFacts/stat...39798293790824

5 şubat 2024
    "yatırım tavsiyesi değildir"

8. O forvete aldıkları ingiltereden oyuncu ne öyle.. yahu yeter.. yazik . 10 dakika oyuna girdi..kendini belli etti. Bunun neresine para verip alıyorsunuz..

Yapmayın etmeyin.. çarçur etmeyin şu paraları. Değişen en ufak bisey yok.. ömürlerini futbola vermiş kişiler bunu topçu diye aldırıyor ya...

Açık konusuyorum kuruş vermem..

Sayfa 320/335 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •