Sayfa 320/1049 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Secbul hocam, 9.000'i zorluyor şuan, gidişatta bir değişiklik düşünülebilir mi acaba?

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

8655 e dokunur ve elektrik çarpmışa döner..
    Syn secbul xrp satıp nebl aldım daha önceden yazmıştım 😊 birkaç yıl al sat yapmadan beklemeyi düşünüyorum sizce "" xrp mi nebl doğru tercih ?"" arzum para batacak ise batsın ama çıkacak ise de tam çıksın tşk saygılar

3. bu iş iyice kumara döndü,ripple ları 0,90 dan verdik 1,20 gördü şimdi 1,05. yarın ne olacağıda belirsiz.uzun vade bile mantıksız geliyor bana.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bu iş iyice kumara döndü,ripple ları 0,90 dan verdik 1,20 gördü şimdi 1,05. yarın ne olacağıda belirsiz.uzun vade bile mantıksız geliyor bana.
    Öyle bi ters zamanda girmişiz ki, elimizdekileri satsak bile çok ciddi zarar ediyoruz. Ben 61.000 TL ortalamayla girmiştim, şimdi paribuya baktım 33.000 TL. Kafadan yarı yarıya zarar. İşin ilginç yanı Altcoinlerde işlem hacmi yok doğru dürüst, millet çıktı mı yoksa Btc demi bekliyor anlamadım...

5.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Ben de 17k ile girdim. BTC nin enerjisinin bittiği zamana denk gelmek benim moralimi bozuyor. Umutsuz olmak kötü bişey.

ripple 0,80 yaparsa yeniden trene binebilirm ama gelirse gelmezsede cehenneme kadar yolu var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Secbul hocam, 9.000'i zorluyor şuan, gidişatta bir değişiklik düşünülebilir mi acaba?

Yok hayır gidişat henüz değişmedi bende. Bu yerler esasında kişi kafasında kendine soracak. Devam edersem kendim seçtim satarsam kendim seçtim.

Diyelim satmadı ve düştü. Moral bozulmayacak ve bana göre daha aşağılardan ek ayırdığımız ile alınıp bu seviyelere yakın tekrar satmak mümkün. Uzun süre moral bozuk kalacak ama olsun sonu iyi bitecektir.

Diyelim sattı ve yükseldi. Moral bozulmayacak ve yeni 3 nesil beklenecek bence.
    Hergün bu meretten 1800 tane çıkıyor ve gitgide bu fiyat ile ağırlaşıyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7. https://tr.tradingview.com/x/mcyHb7O8/
    salladım bakalım tutarmı diye

8. Soyle genel bir baktim , gecen yorumlara ...
    Sahsi fikrim kisa vade ( eth ) kanalin ust noktasi 11.000 usd gorucek ,
    810 usd kadar duzeltme gelmesi muhtemel fakat burada ki amac milleti iyice mala gomup asagi gommek
    Aylik barlar hic ic acici degil , tahminim kafadan 420 usd ( eth )
    Genel konusulan 2.000 usd civari ( btc ) gayet olasi
    Fakat piyasa buralarda hayat bulursa unutmamamak gerekli ki tepki cikislari dahi mal yedirmek icin olucaktir ,
    Ve cok uzun sure milleti deprasyonda tutup sattirirlar ,
    Hersey risk yonetimi ( psikoloji )
    En guzel mal destek ve direnclerden verilir

Sayfa 320/1049 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •