Sayfa 320/359 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. City vermiş odunun gözüne city yabancı yatırımciydi oyle demislerdi eski sayfalarda iyi biseydi yani ve bazı sitelerde bazilari malınıza sahip çıkın diyo e mal hakikaten mal yani ama ortalık bu malla dolu diğeri yarın yine taban gibi e bu çıkarken ona ayak uydurmasa da inerken kardeşini hiç yanlız birakmiyo size yada iyi bilen varsa bir şirket var ortada ve halka açık şirket yıllardır zarar yaziyo şirket hicbir önemli faliyet yapmiyo bursa gibi bir yerde iş bulamiyo fabrikada 350 işci var yarısı kısa çalışma ödeneği aliyo biz zamaninda yandik dokumhanesinde alırken iyi düşünün bunun 22 ye çıktığı zamanda beş milyonluk iş yapmıştı atlas combo ile şimdi bir halt yok kendi çalıp kendi oynuyo

2. Sonunda kağıdı da burut takasa sokmayı başardılar merkwla bekliyorum bunun sonunu hayırlısı bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by arff038 Yazıyı Oku
    Sonunda kağıdı da burut takasa sokmayı başardılar merkwla bekliyorum bunun sonunu hayırlısı bakalım
    Olacak şu burkerane abisi burva gibi 1.5 lara düşer burva 4 kusurlere sonra kimse kalmadığı zaman bu çıkar 25 e başka olacağı yok taa ne zaman dedim burva düşerken dikkat edin diye e belliydi de balonun patlayacagi

4. Diğeri fırlamıştı bu ayak uydurmasa da belki bu öyle bise yapar yüzümü kara çıkarır

5. deniz bitti kaçan kurtulur

6. Helal olsun sana be yine yaniltmadin

7. hayalmi görüyoruz

brüt takas iyi diyen mutlumusun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    brüt takas iyi diyen mutlumusun
    Evet, burdayım... Burva nereden geldiyse bu da aynı yoldan devam eder... Bu yol dikenlidir, herkes bekleyemez... Ayrıca asla yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz... Benim zararım beni bağlar, kimseye al sat demedim demem de... Kalın sağlıcakla.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 320/359 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •