Sayfa 322/430 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 3438 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. 9 martta basvuru yaptik. Hem dogum hem staj borclanmasi yaptim. Gunleri tek tek saydik hatta oradaki memurda teyit etti

Gecen hafta red yemisiz 1 gun eksik diye. Hemen gittim 2 gun daha borclanip tekrar emeklilik basvurusu yaptim ama 3 aylik maas yandi

Bir memurun hesapladigini oburu farkli hesapliyor

2.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    9 martta basvuru yaptik. Hem dogum hem staj borclanmasi yaptim. Gunleri tek tek saydik hatta oradaki memurda teyit etti

Gecen hafta red yemisiz 1 gun eksik diye. Hemen gittim 2 gun daha borclanip tekrar emeklilik basvurusu yaptim ama 3 aylik maas yandi

Bir memurun hesapladigini oburu farkli hesapliyor
    Keşke garantici davranıp birkaç gün fazla yatırsaydınız en fazla SGK'ya hibe olurdu fazlası.

3.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşler yoğundu bende 90 gündür bekliyordum ama sonunda gittim. Saçma bir nedenle bekletiyorlardı, ikna ettim servise havale etti.
    Sgk ya cuma gittim, dün akşam tahsis no çıkmış. Artık maaş gününü bekleyeceğiz.

4. [QUOTE=Marluk;6450792]3 Mart'ta başvurum dün sonuçlandı. Emekli kaydım ve tahsis numaram gözüküyor. Emekli aylık bilgisine baktığımda daha sisteme kayıtlı emekli aylık bilginiz bulunmamaktadır yazıyor. Tahsis numaramın son haneaine göre maaş internetten gördüğümkadarıylaayın 22 sinde gözüküyor. Acaba ayın 22 sinde mi aylık bilgisi gözükecek bilen var mı ?

Hayırlı Olsun.
    Sistem anladığım kadarıyla geç güncellenebiliyor. Benim 10 Mayıs ta tahsis numaram gözükmüştü. Maaş günüm ayın 24 ü. Aylık bilgisi ve ödeme bilgilerinde herhangi bir rakam gözükmüyordu. Ayın 26 sında bankaya sorduğumda 17 sinde toplu ödeme yapıldığını öğrendim. İlk başta 'Günlük Ödeme' şeklinde yatırıyorlar, hesaba değil. Bankaya arada bir sormanızda fayda var.

5. Tahsis olduğu nerden gözüküyor?

6.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Tahsis olduğu nerden gözüküyor?
    e-Devlet
    4A Emeklilik Kaydı

7.  Alıntı Originally Posted by ozzy Yazıyı Oku
    e-Devlet
    4A Emeklilik Kaydı
    Teşekkürler..

8. Emekliliği çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.3 mart başvurum hala bekliyor.

Sayfa 322/430 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •