Sayfa 326/416 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1. Beta0,42 Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı19,35% BIST-100'deki Ağırlğı F/K Oranı51,44 Piyasa Değ. / Defter Değ.10,66 Dibe Uzaklık **165,79% *Yıllık Piyasa Değeri(USD)54.387.760 Piyasa Değeri(TL)310.875.000 Özsermaye(TL)*29.160.960 Sermaye(TL)3.750.000 Net Kar(TL)1.855.067 Dönem:** 2018-6

SATTIĞIMIN DÜNYASI VERİLERE BAK BİRDE YERLERDE SÜRÜNEN BİST'E

BENİM PARAMLA 5TL PAY DEĞERİ YTD.

2. A1 kapitalin sahipleri Güler yatırım holding ilgili bir fikriniz varmı. Daha önce blok alış yaparak rtalb hisselerini almışlar. Burada böyle bir şey olabilir mi.
     Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bu şirket şuan 55 mily Usd piyasadegeri, Güldürmeyin adamı.FK sı: 52 , Pd/DD:11 . Hangi fon alır bunu ?Eski fon yöneticeleri kalmadı artık. Fon yoneticisine 100 bin usd cebine koyma devride gecti artık.Ciddi arastırmalar var.
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Yahu yeter artık .Bunca zamandır yazıp izliyorum poltek i.Elimde yok dedim ama 44 .60 maliyetli 1200 lotum var poltekte .Itiraf ediyorum kimse almasin poltek i diye fazla yazmadım.
    Topluyorlar lafına inanmadigimi önceden de yazdım .Burada bir operasyon var .Piramit in lotlari sağ cep sol cep dağıtılıyor .Çok güzel de bir operasyon yapılıyor .Kent ,aslan cimento nasıl o fiyatlara haketmediği halde geldiyse ve bu fiyatlarda yıllarca durduysa poltek te aynı yolda BENCE.

Bist tarafından getirilen tedbir bence iyi oldu.Tedbirden sonra 100 tl üzerini bekliyorum.

Bu hisse bence A 1 kapital ve ekip için KREDI HISSESI olarak kullanilacak.Başka kurumlar A 1 kapital ,PIRAMIT menkul ve çevresinden işlem yapan operasyoncu borsacıların başka hisselerde daha çok işlem yapabilmesi için kullandığı KREDI HISSESI oldu....Bu hisse ne kadar çok yükselirse bunların OVER ALL u yükselecek ve daha fazla kredi kullanabilecekler .

Bu şirket EGE EN E si bile olamaz .BALON bu BALON .

Ama ben 1200 lotumu satmayacagim.240 tl hedefim var .Olursa olur .Olmazsa stop um 60 tl .
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Benim için poltek in geçen yılki izfas ,sekur ,ayen operasyonlarından hiçbir farkı yok.Ama daha yolunun çok olduğuna inanıyorum .

Bunları yazıyorum ama benim bildiğim hiçbirşey yok .Aldım bekliyorum .

Yazdıklarım kendi inandiklarimdir .Yatirim tavsiyesi hec degildir .Inerse de cikarsa da mesuliyet kabul etmem biline .
    Yine yazdıklarımı kaale alan yok.Hala temel olarak iyi birşey arama çalışmaları .Boşuna uğraşmayın .Ben balonun daha da sismesini bekleyecegim.Inşallah patlamadan ben satip çıkmış olurum .Ama daha erken diyorum.

Yazdıklarım hayal ürünüdür .

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Yine yazdıklarımı kaale alan yok.Hala temel olarak iyi birşey arama çalışmaları .Boşuna uğraşmayın .Ben balonun daha da sismesini bekleyecegim.Inşallah patlamadan ben satip çıkmış olurum .Ama daha erken diyorum.

Yazdıklarım hayal ürünüdür .
    Belliki hisseye bağladığınız para alınteri değil, bisstte şansa kazanmışsınız..........

5. Alyatci arkadaşın söyledikleri benim kafama çok yattı, çok mantıklı, bazı sığ hisseler böyle aşırı yükseltilir bazı amaçlar için kullanılabiliyor. Ama sanki biraz fazla hızlı gidiyorlar gibime geliyor kar da ani bir zıplama olursa yükselişin altını biraz daha doldurabilirler gibime geliyor, bir de wolksvagen in yatırımı kafamı çok kurcalıyor ileride bununla bir bağ kurabilirler mi diye de düşünmüyor değilim...

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Yahu yeter artık .Bunca zamandır yazıp izliyorum poltek i.Elimde yok dedim ama 44 .60 maliyetli 1200 lotum var poltekte .Itiraf ediyorum kimse almasin poltek i diye fazla yazmadım.
    Topluyorlar lafına inanmadigimi önceden de yazdım .Burada bir operasyon var .Piramit in lotlari sağ cep sol cep dağıtılıyor .Çok güzel de bir operasyon yapılıyor .Kent ,aslan cimento nasıl o fiyatlara haketmediği halde geldiyse ve bu fiyatlarda yıllarca durduysa poltek te aynı yolda BENCE.

Bist tarafından getirilen tedbir bence iyi oldu.Tedbirden sonra 100 tl üzerini bekliyorum.

Bu hisse bence A 1 kapital ve ekip için KREDI HISSESI olarak kullanilacak.Başka kurumlar A 1 kapital ,PIRAMIT menkul ve çevresinden işlem yapan operasyoncu borsacıların başka hisselerde daha çok işlem yapabilmesi için kullandığı KREDI HISSESI oldu....Bu hisse ne kadar çok yükselirse bunların OVER ALL u yükselecek ve daha fazla kredi kullanabilecekler .

Bu şirket EGE EN E si bile olamaz .BALON bu BALON .

Ama ben 1200 lotumu satmayacagim.240 tl hedefim var .Olursa olur .Olmazsa stop um 60 tl .
    Sevgil Arkadaşlarım; A1 boyle bekleyecek artık , ya iyibir gelecekteki Bilanco’yu,yada iyibir satış haberi falan.Satamaz cunku alıcı gelmez, Ben yaklasık 1 yıl bekledim. Bir Alıcı gelsinde malları cıkayım diye 🤣Sagolsun A1 geldi. Genede hepsini cıkamadım. Gecmiş yazılarıma bakarsanız daha 3 hafta once 54 TL üstü SATIS SERBEST DEMİŞTİM.
    Bu bilanco ile herzaman 54-56 üstü sat, gifin Demsas alın , 3.02 kısavadeli hedef
    A grubuna zor gecer henüz cok erken, Halk A1 ile aynı grup, Satmayın bekleyin
    Doctor 3 günde 3 farklı yazı. 50 tl den 20 lere düşse de sen haklı cikacaktin, 100 e gelse de haklı cikacakmissin .

Iyi bocalamissin .Bir çıkacak demis sin, bir 54 tl üzeri bu bilanco ile hayal poltek .Poltek i sat demisas alın demissin...3 yaziyi da 20 mais ve 22 mayista yazmissin.

Tarih affetmez ama hissenet arşivi hiç affetmez.

Poltek sevdalilari ben dahil kimseden etkilenmeyin.

A 1 ,PIRAMIT ,Alnus ,Invest AZ gibi aracı kurumlarındaki işlem yapan bircok kişi borsada kansız operasyonlar yapıp ceza almaktalar .

Inşallah poltek te de bu olmaz .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,312
    Birileri cok guzel dort basi mamur bi kazik yiyecek ya burada bekleyip gorecegiz..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Belliki hisseye bağladığınız para alınteri değil, bisstte şansa kazanmışsınız..........
    Poltek te 3 ay once hedefim 70 idi .Ama işlemler iyice siglasinca bunu da ASLAN CIMENTO ,KENT GIDA gibi KREDI HISSESI yapabilirler dedim ..Maliyetim de düşük olduğu için oynuyorum bir kumar .

Sayfa 326/416 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •