Sayfa 33/992 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Nzormu ppf mi?
    Nzor da var fil de ustad yesillik oluyo iste arada az fark nzor sabit getiri o da bi al sat hosuma gidiyo malum ppf ler kuzu kuzu yatiyo oyle tat vermiyo sanki vade suresi yok bi beklenti yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ama faizin dusecegi beklentisi tam olursa bulabilecegim en yuksek sewiyeden bi 3-6 ay arasi baglarim gibi

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ama faizin dusecegi beklentisi tam olursa bulabilecegim en yuksek sewiyeden bi 3-6 ay arasi baglarim gibi

Yada dolar mi?

4.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Şekerbank batmaz merak etmeyin saglamdır

Bende nkolaybono 25.15 ve seker bono 25.68 arasinda kaldim.500k için 77 günde 476 tl fazla getiriyor.Bu kadar bir getiri için 77 gün şekere bağlamak mantıklı gelmiyor.nkolay da haftada bir al sat yapıp,aradaki farkı dahada azaltmak mümkün.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yada dolar mi?
    Dolarda var ustat ama al sat yapmayacagim bu dalgali zamanlar gecene kadar biraz daha lineer artisli gunleri gorene kadar sepet gitmek istiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by bty06 Yazıyı Oku
    Bende nkolaybono 25.15 ve seker bono 25.68 arasinda kaldim.500k için 77 günde 476 tl fazla getiriyor.Bu kadar bir getiri için 77 gün şekere bağlamak mantıklı gelmiyor.nkolay da haftada bir al sat yapıp,aradaki farkı dahada azaltmak mümkün.
    Pozisyon degisikligi imkani var belki karar degistirebilirsiniz 77 gun icin de arti nzorvoran dusururse faizler dusup suan 590 gun civari veriyor bonoyu bozmazsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Nzor bonolari al sat yaparak biraz daha arttirabilirsiniz birde pozisyon degisimi imkani veriyor yatirim tercihiniz degisirse

öyle aslında nzor faizinde bir değişiklik olmadığı sürece her cuma ve pazartesi bozdurup tekrar alıyorum, ama faizlerde bir düşüş olursa keşke yüksek orandan uzun vade bağlasaydım deme ihtimali de var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
    İng eturuncu 4. kez hoşgeldini 3 ay uzatmayı teklif etti. Hem oranınız çok düşük hemde oyuncak ettiniz ya sürekli verin hoşgeldin oranını yada 2-3 ayda bir gelip durmayın dedim, tersledim. Bence 23.50 iyi bir oran değil....
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

Sayfa 33/992 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •