Sayfa 33/153 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1223 madde; 257 - 264 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Encore Hotel Balçova Park AVM Kompleksi Parsel sorgusu:
    https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara...04402953386307

KAPımız hayırlı olsun bol teşvikli günler dileriz...
    Kap bekliyoruz demiştik geldi hayırlı olsun
    Güzel haberler gelmeye devam edecektir

Avm ve otel arsa görünüyor dikkat ettiyseniz
    Muhtemelen ucuza alınma sebeblerinden biri bu durumdu
    2. durumda icradan satıldığı için çok daha uyguna alındı

Önce o mülkler arsa vasfından çıkacaktır hastahane ruhsatı alınacaktır
    Bitmiş ve ruhsatı alınmış o büyüklükte bir hastane en az 10 milyar tl demektir

2. Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 21.07.2023 tarihli toplantısında, yapılacak işbu ödemelere ilişkin satış bedelinden düşülmek üzere;
    • İzmir ili Buca ilçesi Tınaztepe Mahallesi 42674 ada 15 parselde tapuya kayıtlı inşaat projesinden 50 adet 1+1 vasıflı taşınmaz yaptırılacak ekspertiz bedellerinin değer ortalaması üzerinden satıcı tarafa devredilmesine,
    • Ayrıca, bu satın alma işleminden dolayı şirketimizin Nakit ve Nakit Benzeri varlık dengesinin muhafaza edilmesi ve Şirketimizin borç yükünün arttırılmaması amacıyla, bilançomuzda yatırım amaçlı gayrimenkuller kaleminde izlenen Osmangazi Dağdibi 31 Pafta 3995 Ada 1 Parselde ve İzmir Balçova İnciraltı 2288 ada 62 parselde bulunan taşınmazlarımızın satışa çıkarılmasına karar verilmiştir.
    • Böylelikle sahip olduğumuz yatırım amaçlı varlıklarımızın satışından elde ettiğimiz kaynağın da mevcut operasyonel faaliyetlerimizi geliştirmek ve büyütmek amacıyla kullanılması sağlanacaktır.
    Tınaz güzel günlere inşallah 🙏🙏

3. Kap lar dolacak belli bu sanağakta.

Bir ülkede, Devlet yaptığı harcamalar ve yatırımlar acısından en büyük şirkettir. Nereye harcadığı hangi sektörü geliştirmek istediği biz borsacıların yönünü de tayin eder en azın bu büyük kazanç fırsatlarını kaçırmak istemeyiz.
    Devlet kendisine göre kısıtlı ama bir holdinge bir özel şirkete göre devasa büyüklükteki parayı yönlendirir, cuvaldan boşalırcasına para yağar sanağak gibi...
    Devletin en cok harcama yaptığı sektör eğitim işte bana adel kalemcilikte 5 yılda 1e 200 kat kazanç sağlayan şey budur; hisse 12 liradayken bunu görmek verdiği bir iki liralarla ucuzken hisse almak , sağdaki soldaki hisseler Adele tur bindiriyorken ilk günkü verdiğim adel kararına bağlı kalmak, tüm alay ,,, küfür ,,, hakaret ,,küçümsemeleri umursamamak ,,, sabretmek ve sonuçta
    5 yılda 1 e 200 kat kazanç...

Bunu sizde başarabiliriz Tınaztepe ile...

Yüzdelik dilimini bilemiyorum cok sıfırlar artık kafamı bulandırıyor ancak cebimi doldurmaları dan hiç şikayetçi değilim.
    Şimdi 5 yılda bu kadar kazanc yılda ortalama 40 kat...
    Şimdi hangi trader hangi yazılım hangi üstad veya üstadı azam veyahut hangi enstrüman bunu kazandırmış? Bilemiyorum... Bu anlattığım aslında borsada kazandıran büyük sırlardan bir tanesidir... Her zaman devasa büyük kazandıran sırlarını vermem ... bu borsada kazancın katlama teorisidir.. Teoriye litatürde Şah ve Kat adı verilir.
    Evet devletin en cok harcaması eğitime iken ikinci en cok harcadığı sektör ne savunma sanayi ne enerji evet bildiğiniz sağlık sektörü..

Devlet en cok gecmiş 20 yılda veya 10 yılda nereye yatırım yapmış?
    Yol köprü tesisler vs insaat. Yatırım yapmış sonrasında ise evet savunma sanayi veya enerji degıl yine bildiniz Evet sağlık sektörüne yatırım yapmış..

Devlet en büyük şirket bazen onu takip etmek büyük fırsat ve kazanclara kolayca ulaşmanızı saglar. Zaten Tınaztepe hissesine sahip olmakla aslında doktorlara veya hemşirelere veyahut bu sektörde bulunan insanlara iş ve aş yaratıyorsunuz . İşin bir kutsallığı bir helalliği var ayrıca belki coğunuzun annesi demiştir benim oğlum doktor olacak diye... belki doktor oldunuz belki olamadınız ama bir anlamda da Tınaztepe hissesine sahip olarak Tınaztepe üniversitesinde geleceğin doktorlarının yetişmesinde pay sahibi olarak annemizin isteğini yerine getiriyorsunuz.
    Tüm Tınaztepe yatırımcısını bu acıdan da tebrik ediyorum...!
    2 Milyar Dolar

4. Tınaztepe yukarı sürecen aşağı değil

5. herkese selamlar dostlar. 450 milyon nerde PATRONNNNN

6. Zico hocam..girdin mi.??.hayırlı olsun..

7. Büyük bir dev sağlık şirketi olmasını izleyeceğiz... yol uzun..!
    2 Milyar Dolar

8. Tnzpt den bende bir miktar giriş yaptım.. 40 tl den beri takip ediyorum..bugun yarın derken fiyat 6x.xx geldi.

Sayfa 33/153 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •