Sayfa 33/247 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Ne huylandiriyorsun milleti..
    Bişey bildigin yok saçma sapan konuşma..
    Zaten canımız sıkkın..
    Yarın 2. Tabana verirsin kurtulursun
    Ben Mustafa bey den şüphelenmeye başlamıştım zaten Odaş ta spekülatör diye fakat her spekülatör hissenin düşmesini istemez ve Odaş hissesinde 1 spekülatör olduğunu düşünmüyorum. Yarın önemli gün odaş için yarın için düşünce yazılamaz hisse taban kapatmış durumda hayırlısı yazmak lazım izlemeye devam.

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Ben Mustafa bey den şüphelenmeye başlamıştım zaten Odaş ta spekülatör diye fakat her spekülatör hissenin düşmesini istemez ve Odaş hissesinde 1 spekülatör olduğunu düşünmüyorum. Yarın önemli gün odaş için yarın için düşünce yazılamaz hisse taban kapatmış durumda hayırlısı yazmak lazım izlemeye devam.
    SPek olsam burda ne işim var sadece düşüşlrde psikolojik men düşüşü sebeblendiriyor insan bu kadar ani sert düzltme beklemiyordu kimse şok etkisi yaptı yukarıya alışık olduğumuz için moral bozucu birşey demişsem özr dilerm

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    SPek olsam burda ne işim var sadece düşüşlrde psikolojik men düşüşü sebeblendiriyor insan bu kadar ani sert düzltme beklemiyordu kimse şok etkisi yaptı yukarıya alışık olduğumuz için moral bozucu birşey demişsem özr dilerm
    Sizin Patrona karşı ön yargınız var haklı sebepleriniz olabilir Odaş hissesi 2018 yılı dolar bazlı zirvesinden çok gerisinden işlem görüyor zaten forumda temelci arkadaşlar Odaş hissesinin ucuz olduğunu belirtiyor. Ayrıca patron niye kendi şirketinin hisse fiyatının yükselmesini istemesin en çok patron ister bence borsada şirketinin piyasa değeri artıyor ayrıca piyasa da paradan daha önemli prestiji artar patron yada yönetim her neyse. Patron şirketlerine ön yargılı davranmamak lazım. Fakat siz gene olumsuz düşüncelerinizi yazın forum için son derece faydalıdır.

4. 2.48 maliyetim var
    Alirken portfoyun %8 civari idi
    Bugun %22 olmustu portfoydeki agirligi bugun portfoyu %2 eksi kapatmasini sagladi bu dusus..
    ben dolar grafigine bakiyorum sik sik 0.45 dolari nasil direk gecti bu adam diye dusunurken dun bugun taban la 0.45 dolara geldi
    Eger yamuk bizim bilmedigimiz bir haber olumsuzluk yoksa
    0.8 dolara kadar burdayiz
    Daha asagi basarlarmi her sey olur
    Burasi borsa
    Ama 2023 hazirana kadar burdayiz

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Borsa da matamatik işlemez

Diyelimki Odas ın %77 sine de başka şirket ortak olsa,o da halka açık olsa nasıl olacak.

Santral+kömür-maden tek,,ama 3 şirket ortak.

Yaptığınız hesaplar,cante halka açık olmasaydı doğruydu,ama halka açık.
    Matematik her yerde işler

=Cante + Odas - (Cante*0,77) + ana şirket - (Odas*0,77)

=0,23*Cante + 0,23*Odas + ana şirket

ourdu.

Cante halka açık olmasaydı piyasa değerini bilemezdik.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6. Dostlarim,

Kotu bir gunde, ama umarim fazla surmez. Benim de takip ettigim bir hisse. Yerine koyacaz diye sattik, uctu gitti her zaman sattiklarimiz gibi. Hesap yaparken bir hususa dikkat cekmek istiyorum. Sadece Cante'nin piyasa degeriyle hareket ederseniz yanilabilirsiniz. Eger Cante'nin degerlemesi yanlissa yada abartilmissa, tum islemlerinizin ve hesaplamalarinizin bosa cikma ihtimali var. Islak kuru bir senede de vaktinde 1,200 TL fiyat bicmisti bu piyasa.

Senet gider, gitmez, vs birsey diyemem. Sadece, CANTE'nin piyasa fiyatinin da yaniltici olabilecegi ihtimaline deginmek istedim.

Rasgele....

Free
    S
    K
    Y

7.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Dostlarim,

Kotu bir gunde, ama umarim fazla surmez. Benim de takip ettigim bir hisse. Yerine koyacaz diye sattik, uctu gitti her zaman sattiklarimiz gibi. Hesap yaparken bir hususa dikkat cekmek istiyorum. Sadece Cante'nin piyasa degeriyle hareket ederseniz yanilabilirsiniz. Eger Cante'nin degerlemesi yanlissa yada abartilmissa, tum islemlerinizin ve hesaplamalarinizin bosa cikma ihtimali var. Islak kuru bir senede de vaktinde 1,200 TL fiyat bicmisti bu piyasa.

Senet gider, gitmez, vs birsey diyemem. Sadece, CANTE'nin piyasa fiyatinin da yaniltici olabilecegi ihtimaline deginmek istedim.

Rasgele....

Free
    S
    K
    Y
    Yıllık kâr 2.5 gelse 10 fk da 25 milyar eder odaş degeri şu an kaç 11 milyar bu yıldan sonra yeni yatırım altın maden işi vs de bilançoya girerse 3 milyar minimum cante kaça çıkarsa çıksın odaşın öz kynk sorunu var sene sonu degerleme yaparsa öz kaynak 10 milyar a çıkarsa sene sonu şu anki fiyattan pd/dd 1 f/k 4 e denk gelir buda odaşı çok cazip yapar tabi beklenmedik durumlar olmazsa ülkede dünyada ytd

Bu şirkette önemli olan güven ve istikrar. Gerisi hikaye. Patron ve hisseyi yönlendiren tahtacı grupların niyeti gündemi belirler her zaman.

Sayfa 33/247 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •