Sayfa 330/634 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Rüçhanlar yeni pay alımları vs 30 gün içinde yapılacak.

5. Yeni pay alma hakkı kullanım süresinin 30 (otuz) gün olarak belirlenmesine, bu sürenin son
    gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin izleyen iş günü akşamı sona ermesine,

2.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Bugün tavanın bozulacağını görüp 10 kademe altından tüm lotları sattım. Sonra izlemeye geçtim. Tabanın bozulmasına bin lot kala tüm lotları geri aldım. Risk severim fazla yaşamam.
    bürüte takılmadınız mı veya yedek nakit mi vardı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Penguen bedelliden gelecek paranın nerede kullanılacağını açıkladıktan 4 hafta sonra spk onay gelmiş bizde bu açıklama daha bu hafta gelmiş 2.başvuru bizdeki süreci uzatmış olabilir.süreç uzun ama beklenti büyük spek beklentiyi şimdiye kadar iyi yönetti devamını bekliyoruz

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Nakit vardı. Genelde her ihtimale karşı nakit bulundururum. Ama öyle riskli işlemler yapıyorum ki bazen nakit bile kurtarmıyor. Bugün de bir zar attım. Düşeş geldi diyorum. Yaz tatilini iptal etmiştim bu sene ancak gitmeye karar verdim.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Penguen bizden 1 hafta önce başvuru yaptı, onlarda güncellendi sıkıntı yok bu hafta ya dzgyo yada bizim başvuru çıkacak. Belki ASELSAN bedelsizi de cikabilir
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Penguen bedelliden gelecek paranın nerede kullanılacağını açıkladıktan 4 hafta sonra spk onay gelmiş bizde bu açıklama daha bu hafta gelmiş 2.başvuru bizdeki süreci uzatmış olabilir.süreç uzun ama beklenti büyük spek beklentiyi şimdiye kadar iyi yönetti devamını bekliyoruz

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Sn sasa büyük ihtimal kent bu hafta yapacak. Dzgyo haftaya diye düşünüyorum.

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,402
    bunu yapabilmek güzel piyasa koklamak demektir
     Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Bugün tavanın bozulacağını görüp 10 kademe altından tüm lotları sattım. Sonra izlemeye geçtim. Tabanın bozulmasına bin lot kala tüm lotları geri aldım. Risk severim fazla yaşamam.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 330/634 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •