Sayfa 333/1000 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,944
    -> ''Bu kardeşine'' tam yetkiyi vermiş olmasına rağmen faizin %19, doların 7.37 olmasına anlam veremeyen Türk halkı hatayı kendinde arıyor: ''Kesin bir yetkiyi unuttuk...''
    -> Ortalama 4.500 TL maaş karşılığında Türkiye'de ekonominin, hukukun, demokrasinin, liyakatin tarımın, üretimin, eğitimin bitirilip 14 milyon kişinin işsiz kalmasına destek veren AK Troller, yine twitter'da vatanseverlik öğretiyor. İzliyoruz...
    -> Borsaya yeni giren Serkan T.(28), her aldığı hissenin düşmesi nedeniyle para babalarının kendisini hedef aldıklarından artık tamamen emin...

Anadolu Ajansı: ''Görüntüsü bile virüs yayıyor. O açıdan biz...''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=388974
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. salaklar ekonomiden anlamaz...anlatamıyızda..ama ben bilaleanlatır gibi anlatayım

1.her dövizi tutacağız diye faizleri artırırsak:bir bakmışsınız ki yıl sonu %40 çıkmış.
    2. faiz artınca iç borç daha da artar.iç borcu ödemek için bara basarsın...yine enflasyon artar
    3. ticaret hem durma noktasına gider hem enflasyon artar.
    4.yatırımcı dövizini satarmı?önce kısmen satabilir sonra döner tekrar alır.çünkü döviz fiyatı al pozisyonuna geçer
    5.faiz ve döviz bu döngü de devan eder.
    6. bu arada yerlide yabancı da zirvedeki borsaya göre satış yapıp önce faize sonra dovize yönelir...

oysa bırak dolar kurunu serbest piyasada şekillensin.sende eksik dolarını al koy kasaya...üretim artar,istihdam artar gelir artar..döviz makul seviyelere çıkar ama uçmaz..ama önüne set çekersen adeta sel yapar,yıkmadık yer bırakmaz..Berat, faizleri artırmasını bilmiyormuydu!! ve inanın üretim artınca ülkeye istemediğiniz kadar dolar girer..

dövizin artmasının sebebi sadece ekonomi mi?adalet yok, sağlık ,eğitim yok,kanal istanbul var,HDP NİN KAPATILMASI VAR, HALK BANKASI VAR, COVİT VAKAA ARTIŞI VAR...

İŞİN ÖZÜ BU KAFA BU İKTİDAR OLDUĞU SÜRECE HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEZ...NE DİYORDU:''FAİZ SEBEP, ENFLASYON SONUÇ...''BEN DEMEDİM) Eyiii gönlerrr...

3. Reha Bey,

başınız sağolsun.. sabırlar diliyorum.Allah rahmet eylesin..

4. BILLINGS, Mont. (AP) Attorneys general from 21 states on Wednesday sued to to overturn President Joe Biden's cancellation of the contentious Keystone XL oil pipeline from Canada.

Led by Ken Paxton of Texas and Austin Knudsen of Montana, the states said Biden had overstepped his authority when he revoked the permit for the Keystone pipeline on his first day in office.

https://www.yahoo.com/news/states-su...230836001.html

Tarzan zor durumda..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Reha bey babasını kaybetti ..
    başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Reha bey başınız sağolsun

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mekanı cennet olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun inşallah

Sayfa 333/1000 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız