Sayfa 333/388 ÝlkÝlk ... 233283323331332333334335343383 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,657 - 2,664 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Borsa düþemiyor mu? düþemiyor gibi mi yapýyor. Cante de öyle.
    Bilemedim.
    Yüzde 5 kesmiyor mu ))

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Yüzde 5 kesmiyor mu ))
    Çýkmasýda inmeside ilgi alanýmda deðil, her %1 de ya alýyorum ya da satýyorum. buralarda hisse kaybý yaþamak istemediðim için 100 lot al satttayým. þöyle 30 lara gelse de %3 ara ile 1000 bin alýp satsam diyorum. konu bu yani

3. Þirketimiz "Türkiye Muhasebe Standardý 29 Yüksek Enflasyonlu Ekonomilerde Finansal Raporlama (TMS 29)" hükümlerine göre Konsolide Kar veya Zarar ve Kapsamlý Gelir Tablosunu yayýnlamýþtýr. Þirketimizin borçluluk yapýsýnýn çok düþük olmasý ve özkaynaklarýnýn varlýklar karþýsýnda çok yüksek oranda olmasý bilanço saðlýðý açýsýndan olumlu bir durum olmasýna karþýn yukarýda sözü geçen hükümler çerçevesinde karlýlýðýmýz 917.129.027 TL tutarýnda düþmüþtür. Sonuç olarak olumlu gerçekleþen bilanço pozisyonunun kar/zarar da enflasyon düzeltmesi nedeni ile negatif etkilendiðini kamu oyunun bilgisine sunarýz.

4.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Kýsa ve uzun vadeli borçlanma yok denecek kadar az.
    Özkaynaklar kuvvetli.
    Saðlam bir þirket.
    Enflasyon muhasebesi uygulanmýþ bilançolara zamanla alýþacaðýz.
    Gelen KAP açýklamasý, benim analizim ile örtüþüyor.

5.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Çýkmasýda inmeside ilgi alanýmda deðil, her %1 de ya alýyorum ya da satýyorum. buralarda hisse kaybý yaþamak istemediðim için 100 lot al satttayým. þöyle 30 lara gelse de %3 ara ile 1000 bin alýp satsam diyorum. konu bu yani
    Hayýrlýsý. Bugün kapanýþ iyi olursa ben atlarým þu anda numunelik var elimde. Oyun varsa bugün belli edecdkler

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Hayýrlýsý. Bugün kapanýþ iyi olursa ben atlarým þu anda numunelik var elimde. Oyun varsa bugün belli edecdkler
    sanki yukarý döndük gibi , saat16,30 dan sonra bi da aþaðý dönmezse

7.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Daha dönmesin.
    Pazartesi saðlam bir ekleme yapayým sonra yukarý dönsün.

8.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Bugün kader günü. Kapanýþ önemli. Akenerji bir haftada ikiye katladýlar Eureni de bir haftada yarýya düþürdüler. Her þey mümkün. Bilanço iyi gelse ucacakti. Yazýk oldu

Sayfa 333/388 ÝlkÝlk ... 233283323331332333334335343383 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •