Sayfa 333/1001 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Bankacılık sektörü varlık kalitesinde sınırlı bir bozulma gözlenmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*fıtch/wınslow: Türkiye görünümü önce durağana geçmeli, dengelenme önemli-bloomberg ht

*fıtch/wınslow: Enflasyonda çok keskin bir düşüş yaşandı, bunun büyük sebebi kur ve baz etkileri-bloomberg ht

*fıtch/wınslow: Para politikasına odaklanıyoruz-bloomberg ht

*fıtch/wınslow: Hükümetin daha popüler olmayan reform önlemleri uygulaması gerekebilir-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

CNN Türk yayını sırasında uçak seslerinin ardından Ceylanpınar'ın karşısında yer alan Suriye'nin Resulayn kentinde bir patlama meydana geldi. Bölgede patlamalar ve uçak sesleri devam ediyor

Erdoğan: TSK Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı'nı başlatmıştır. Amacımız güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmektir

*patlamalar suriye tarafında ypg mevzilerinin bulunduğu noktalarda meydana geldi-ntv

*bölgede havada f-16'lar görülüyor-ntv

*ypg mevzilerinin bulunduğu noktalardan duman yükseliyor-ntv

*erdoğan: Suriye'nin toprak bütünlüğünü koruyacak, tüm bölge halkını terörün pençesinden kurtaracağız

Harekat havadan başladı, karada henüz bir hareket yok-NTV

Sayfa 333/1001 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •