Sayfa 334/774 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Kanal desteği olarak gördüğüm 2.09 a kadar full alıcıyım.
    Siz bilen bir arkadas olmalisin.bosuna 2.09 u bosuna yazmamissindir.hisse bundan sonra nasil bir pozisyon alir sizce.selamlar

2. Kap a haber düştü patron pay almaya başlamış ne kadar aldığı yazmıyor ama

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Kap a haber düştü patron pay almaya başlamış ne kadar aldığı yazmıyor ama

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Meksa,4 gün evvel aldığı,90 bin lotu,(2.16)
    Dün 2.07 den vermiş..
    Tam bir Rus çocuğu

4.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Meksa,4 gün evvel aldığı,90 bin lotu,(2.16)
    Dün 2.07 den vermiş..
    Tam bir Rus çocuğu
    belli ki bugun de marifetmis gibi yavas yavas asagiya hacimsiz, kinseye satis sansi vermeden cekecekler. taban yap ekrani kapatalim isimize bakalim yatirim tavsiyesi degil

5. en cok merak ettigim sey bu hissede kac yatirimci var ?
    50 bin lot alti kac yatirimci var ?
    k.y gune 21 lot 100 lot alip satarak baslamaz herhalde

6. Bu büyük ortak abdi mertoğlu 14 ay önce biz aldığımızda satan küçük ortak 2250000 lot satmıştı 3.28 ortalamayla ve hisse o gün bu gün ihya olamadı eğer şu 10 günde bu kadar hisse geri alımı yaparsa en az yüzde elli kar eder temettü ve bedelsizle hem de hisse düze çıkar eğer meksa gibi 250 aldım 500 sattım olayına girerse hiç birşey olmaz yatırım tavsiyesi değildir...

7. niye alsinki 3 kurusa 5 kofte varken 5 kurusa 3 kofte alinmazki

Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Siz bilen bir arkadas olmalisin.bosuna 2.09 u bosuna yazmamissindir.hisse bundan sonra nasil bir pozisyon alir sizce.selamlar
    Ben öncelikle borsada 10 milyon $ altı gelişmekte olan şirketlere orta ve uzun vade için portföy oluşturuyorum. Safkar yeni gözdem işim zaten bilanço okumak 2.09 kısa vadeli güçlü ana bir kanal ben buranın kırılcağını düşünmedim o şekilde alım yaptım ama pazartesi swap olayının yönetiliş şekli bizim gibi döviz açığı olan bir ülkeye yakışmadı bunun kötü bir dönüşünün olacağını düşünüyorum. O yüzden safkarda yeni kanalım 1.940 ben yalnız şunu öğrendim kesin bir bilgi diyemem ama bu hissenin speki geçen senenin başindaki halka arzda bir nevi kazıklanmış olayı burda anlatamam o yüzden normal bir spek tavırlarını göremezsiniz çünkü amacı başka öle diyim ama şunu net biliyorum halka arzdan beri hiç satılmamış yüklü bir portföyü var o yüzden çok rahatım o 16 aydır bu malı taşıyor döviz faiz maliyetini düşünün ben iki haftadır pozisyon oluşturuyorum o yüzden çokkk rahatım. Saygılarımla.

Sayfa 334/774 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •