Sayfa 335/342 İlkİlk ... 235285325333334335336337 ... SonSon
Arama sonucu : 2729 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. yarın bu hisse için çok garip bir seans olabilir. 69 veya 31 formasyonu diyebiliriz. ama şu bir gerçek ki gs ölüyü diriltti. tam hissede adrenalin bitti derken bu maç sonucu hisseye bir ölü kedi sıçrayışı yaptırabilir diye naçizane düşünüyorum. ama ne olursa olsun bu sezon için fiyatlamanın sonlarındayız artık. yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    yarın bu hisse için çok garip bir seans olabilir. 69 veya 31 formasyonu diyebiliriz. ama şu bir gerçek ki gs ölüyü diriltti. tam hissede adrenalin bitti derken bu maç sonucu hisseye bir ölü kedi sıçrayışı yaptırabilir diye naçizane düşünüyorum. ama ne olursa olsun bu sezon için fiyatlamanın sonlarındayız artık. yatırım tavsiyesi değildir.
    Öngörülerinin yarısından fazlası tutmuyor. Yarış devam ettiği için artması gerekir diyordun. Ne oldu. Çok bilgiçlik yapma. Spek ne isterse o olur. Bu arada gs futbolcularını eşekler kovalasın, yöneticilerini de. 10 kişilik fb yi kahraman yaptılar. Bari şampiyon olun da kabahatinizin bir kısmı silinir. Okan ve tüm futbolcular ciddi prestij kaybı yaşamıştır.paraya vursan belki gs değeri kadar. Çokta duygusal bakıyor olabilirim tabii

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. hahahahahah.. öngörülerim gayet isabetli. burada şampiyonluk fiyatlanmadı diye naralar atan arkadaşlar nerede acaba çok merak ediyorum ? hissenin fiyatı 11 lere dayanmışken daha şampiyonluk fiyatlanmadı diyenler nerede ? beklenti bitti dağılın diyen babalar gibi benim dostum. istersen önceki yorumlarıma bakabilirsin. sen beni iyi takip et bundan sonra. hadi şimdi yolun açık, kazancın bol olsun. yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ey spek ne yapacaksın acaba. Floryayının da fiyatını düşüreceksin. İnsafsız

5. Bu hisse spor hissesi değil, gayrimenkul hissesi bana göre. Florya'da bu büyüklükte proje yapılacak başka bir arsa var mı?
    Dil aslandır, yatar eşikte...

6. Erden Timur iki başkan adayının da listesinde yok. Bu hisse için olumsuz bir haber diye düşünüyorum. Rutin bir döneme giriyor kulüp. Bu nedenle çok fazla bir beklenti barındırmıyor artık. Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,752
     Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    Ey spek ne yapacaksın acaba. Floryayının da fiyatını düşüreceksin. İnsafsız
     Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Bu hisse spor hissesi değil, gayrimenkul hissesi bana göre. Florya'da bu büyüklükte proje yapılacak başka bir arsa var mı?
    burada mevzu olan konu nedir, bilgi yazarmısınız

sportif aş gayrimenkul mü yapacak, nerede bu bilgi ?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    burada mevzu olan konu nedir, bilgi yazarmısınız

sportif aş gayrimenkul mü yapacak, nerede bu bilgi ?
    Medyada yazılanlar tabi ki. Ayrıca bir bilgim yok. Gayrimenkulün sportifin olmadığını, derneğin olduğunu belirteyim ayrıca. Yani direk etkilemez hisseyi. Moral etkisi olacağına inanıyorum. Y. t. Değildir

Sayfa 335/342 İlkİlk ... 235285325333334335336337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •