Sayfa 335/543 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4341 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. şimdi baktımda bizimki 1 milyar dolar bile etmiyor 600 küsür milyoncuk dolares.

2.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    şimdi baktımda bizimki 1 milyar dolar bile etmiyor 600 küsür milyoncuk dolares.
    Çok komik bir rakam değil mi sizcede 600 milyon dolar değerinde bir ilaç şirketi fıkra gibi gerçekten İSO500 2023 rakamlarına göre Türkiyenin en büyük 3. ilaç sirketi..

3.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Çok komik bir rakam değil mi sizcede 600 milyon dolar değerinde bir ilaç şirketi fıkra gibi gerçekten İSO500 2023 rakamlarına göre Türkiyenin en büyük 3. ilaç sirketi..
    zaten şirketin amacı ne anlamadık ki bir türlü. kağıt toplu olması , elindeki döviz dışında benim bir beklentim yok. karlılık hiçbir zaman süpriz yapmıyor. her zaman aynı oranlarda getiiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    zaten şirketin amacı ne anlamadık ki bir türlü. kağıt toplu olması , elindeki döviz dışında benim bir beklentim yok. karlılık hiçbir zaman süpriz yapmıyor. her zaman aynı oranlarda getiiyor.
    Benim en büyük beklentim biyoteknolojik ilaç yatırımları meyvesini vermeye başladıgında ciro ve karlılıkta patlama bekliyorum ama ne zamana meyvesini yemeye başlar mechul

5. Peki, biyoteknolojik ilaçların Saba'ya aktarılmayacağı konusunda bir garanti var mı.. bilgi sahibi olmadığımdan soruyorum ... açıkcası deva yönetimi güven vermiyor..

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Peki, biyoteknolojik ilaçların Saba'ya aktarılmayacağı konusunda bir garanti var mı.. bilgi sahibi olmadığımdan soruyorum ... açıkcası deva yönetimi güven vermiyor..
    Tabi ki böyle bir garanti yok. Ancak biyoteknolojik ilaç yatirimlari tubitak destekli Tübitak desteği sana verdik saba ne alaka diyebilir son 2 yıla bakinca Devanin çıkardığı ruhsat Sabadan fazla bu sene ise eşit gidiyor gecmis msjlarda 2023 yili içinde cikarilan ruhsatlarin hangi firma üstünden cikarildigini paylasmistim

7. İş yatırım 143 bin lot ile bugun en çok alıcı en çok satan kısmı diğer birileri hisseyi uyutup uyutup 100 150 bin tek kalemde mal topluyor gibime geliyor bakalım ne çıkacak altından.. Şirkete odaklıyız gözümüzde hissede ama

8. merhaba,

üstatlar sizlere bir şey sormak istiyorum. dolaşımdaki lotların 169.290.374 adedinin garantinin elinde olmasının özel bir sebebi var mı ? Büyük bir çoğunluğunun onlarda olmasının ne gibi avantajları ya da dezavantajları var öğrenmek isterim.

Sayfa 335/543 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •