Sayfa 336/388 ÝlkÝlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,681 - 2,688 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    SASA yüksek bedelsiz açýkladý tavan
    Çante de %1000 bedelsiz potansiyeli var deniyor
    Genel kurulda sýký bir bedelsiz üstüne en az %45 elektrik zammý 20 nin üzerine attýrmasý lazým
    % 1000 deðil % 150 bedelsiz potansiyeli var benim gördüðüm.
    Yapar mý bilinmez.

2. 2 Nisanda yapýlacak olaðanüstü Genel Kurul’da kayýtlý sermaye tavaný 10 milyara yükseltilecek.
    Teknik olarak azami buraya kadar artýrabilir.

3. Anlaþýlan burada yazan çizenlerin çoðu kýsa mesafe koþucusu.Yok bilanço,yok bedelsiz,Mevzu bunlar deðil ki,
    Esas beklenti Venezuella meselesidir.Doðru mu deðil mi?Bu soruyu sordutacak çok sebebimiz var.Þirket milletin aðzýna bir parmak bal çaldý,yattý kulaðýnýn üzerine.Eðer Venezuell da bir operasyon
    yürütülecek ise ve bu konuda adýmlar atýlmýþ ise neler olabileceðini nasýl fiyatlama yapýlacaðýný anlamak için alim olmak gerekmiyor.
    Þirkete zerre kadar güven olsa bu fiyat burada mý olurdu.Bu kesin.Güven çok önemli bir sermayedir.Kazanmak da zaman alýr.

Alýntý Originally Posted by Vesper Yazýyý Oku
    Anlaþýlan burada yazan çizenlerin çoðu kýsa mesafe koþucusu.Yok bilanço,yok bedelsiz,Mevzu bunlar deðil ki,
    Esas beklenti Venezuella meselesidir.Doðru mu deðil mi?Bu soruyu sordutacak çok sebebimiz var.Þirket milletin aðzýna bir parmak bal çaldý,yattý kulaðýnýn üzerine.Eðer Venezuell da bir operasyon
    yürütülecek ise ve bu konuda adýmlar atýlmýþ ise neler olabileceðini nasýl fiyatlama yapýlacaðýný anlamak için alim olmak gerekmiyor.
    Þirkete zerre kadar güven olsa bu fiyat burada mý olurdu.Bu kesin.Güven çok önemli bir sermayedir.Kazanmak da zaman alýr.
    ODAS da 2,40 dan girdim. brüt takasa yakalandým. hisse 1,20 ye düþtü. 6 ay içinde geri geldi 1,5 sene sonra 13 tl ye sattým. Ha ODAS ha CANTE yada para kazandýran diðer hisseler. Uludað da kayak yapan, zirveden otellere inen her hisse en geç 2 sene sonra, para kazandýrmýþtýr. bedelsiz sayýsý para kazandýrmýyor. hisse enflasyonu yaþýyorsun. o kadar.
    ne olursa olsun bu hisse þu 4 ay içinde 30 u yukarý geçecektir. venezuella olursa da ALÜ ÜL AALAAA

5. O kadar yazýldý çizildi hisse taa yazinki muhabbete konu olan 21.7lere bile gelemeedi. 19.5 ve 21.7 geçsin bakalým. Boþa heyecan yapmamali. Dün umudu kesmistim ama bugün iþtahlý bu da enteresan. Neyse haftalýk zirvesini bari geçsin seçim öncesi o zaman eklerim kendi adýma. Bol kazançlar

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    O kadar yazýldý çizildi hisse taa yazinki muhabbete konu olan 21.7lere bile gelemeedi. 19.5 ve 21.7 geçsin bakalým. Boþa heyecan yapmamali. Dün umudu kesmistim ama bugün iþtahlý bu da enteresan. Neyse haftalýk zirvesini bari geçsin seçim öncesi o zaman eklerim kendi adýma. Bol kazançlar
    CANTE için þöyle yapar demek, býrak yapar demeyi düþünmek bile yanýlmakla eþ deðer olabiliyor. Ama yine de bir þeyler söylemekten geri kalmýyorum. eðer 25 e gelirse oradan geriye 21,76 kadar salar diyorum.

7.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    CANTE için þöyle yapar demek, býrak yapar demeyi düþünmek bile yanýlmakla eþ deðer olabiliyor. Ama yine de bir þeyler söylemekten geri kalmýyorum. eðer 25 e gelirse oradan geriye 21,76 kadar salar diyorum.
    Çevremde çoðu büyük yatýrýmcý alarmini 21.7 e kurdu. Ora gecilirse uçuþ baþlar diyorlar. Diðer yerler zaman kaybý olarak görüyorlar. Aylardýr da haklý çýktýlar. Nasip diyelim. Yani yüzde 5-10 çýktýðýnda satan hiç piþman olmasý aylardur.

8.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    2 Nisanda yapýlacak olaðanüstü Genel Kurul’da kayýtlý sermaye tavaný 10 milyara yükseltilecek.
    Teknik olarak azami buraya kadar artýrabilir.
    1 milyar civarýydý þimdiki sermayesi 10 mikyara yükseltmesi %1000 olmuyor mu?

Sayfa 336/388 ÝlkÝlk ... 236286326334335336337338346386 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •