Sayfa 336/822 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 6569 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. bugun bayagi calistim sizler icin kirmizi yandikca 1lot aldim

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. iyi gunler @pharnakia @cefaks @ZİCO Tukaş pasta ve kademe tşk ederim

3.  Alıntı Originally Posted by simavlı43 Yazıyı Oku
    iyi gunler @pharnakia @cefaks @ZİCO Tukaş pasta ve kademe tşk ederim
    Kusura bakmayın insanda şevk bırakmıyor ********ler ekran falan bakmıyorum yoksa ne var ne yok satıp gideceğim bu diyarlardan Akşamleyin şöyle bir bakıyorum çıkan sonuç bu

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4. endex duserken pesine takil cikarken banane.ohh ne alaa

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Böyle rezillik olur mu arkadaş.. En dandik kağıtlar bile eften püften haberlere 3-5 tavan çekerken tukaş gibi büyük sandığımız bir şirket gelen haberler karşısında uyuz eşşek modunda.. Üstelik endeks düşerken kendini 30 kağıdı sanıyor. Çıkarken gene uyuz eşşek modu bıktık artık bıktık okullular... Sinirden yarısını sattım gitti. Alan ky ise hayırlı olsun .. Bu çakallarsa boğazlarında kalsın... YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,404
    Şirketimiz Yönetim Kurulu 04.01.2019 tarihli toplantısında;

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 09.03.1995 tarih ve 302 sayılı izni ile kayıtlı sermaye sistemine geçen Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanı süresinin 2018 yılı sonunda dolması sebebiyle kayıtlı sermaye tavanı süresinin 2019-2023 (5 yıl) yılları için geçerli olacak şekilde süre uzatımına ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği'ne göre, Şirketimizin mevcut 300.000.000.-TL kayıtlı sermaye tavanının artırılarak 500.000.000.-TL'ye çıkarılmasına, bunlara istinaden Esas Sözleşme'nin "Sermaye" başlıklı 6'ncı maddesinin ekteki şekilde tadil edilmesine,

Esas Sözleşme'nin "Şirket'in Merkezi" başlıklı 4 üncü, maddesinin Şirketimiz merkez adresinin, Merkezi Adres Sistemi ve ticaret sicili işlemlerinin elektronik olarak yürütüldüğü MERSİS (Merkezi Sicil Kayıt Sistemi) ile uyumlu hale getirilmesini teminen ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın isminin 703 sayılı KHK ile Ticaret Bakanlığı olarak değiştirilmesi kapsamında ekteki şekilde tadil edilmesine,

Esas sözleşmenin "Esas Sözleşmenin Değiştirilmesi" başlıklı 29 uncu maddesinin Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın isminin 703 sayılı KHK ile Ticaret Bakanlığı olarak değiştirilmesi kapsamında ve "Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na Gönderilecek Evraklar ve Kamuya Duyurulacak Raporlar" başlıklı 30 uncu maddenin ise 6102 sayılı TTK ve ilgili mevzuat kaynaklı uygulama değişikliği çerçevesinde ekteki şekilde tadil edilmesine,

Esas Sözleşme'nin Geçici 1 inci maddesinin YTL/TL dönüşümünün sona ermesi nedeniyle kaldırılmasına,

Bu hususlara ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Ticaret Bakanlığı nezdinde gerekli izinlerin alınmasına ve Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Ticaret Bakanlığı'nın onaylayacağı hali ile, yapılacak ilk Genel Kurul'da pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar vermiştir.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,404
    hadi hayırlı olsun bakalım bedelsiz yapacak değil büyük ihtimalle bu bu gelecekte olacak sermaye artışının ilk adımı önce kayıtlı tavan yükselmesi daha sonra sermaye yükseltmek

Şirketimiz Yönetim Kurulu 04.01.2019 tarihli toplantısında;

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 09.03.1995 tarih ve 302 sayılı izni ile kayıtlı sermaye sistemine geçen Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanı süresinin 2018 yılı sonunda dolması sebebiyle kayıtlı sermaye tavanı süresinin 2019-2023 (5 yıl) yılları için geçerli olacak şekilde süre uzatımına ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği'ne göre, Şirketimizin mevcut 300.000.000.-TL kayıtlı sermaye tavanının artırılarak 500.000.000.-TL'ye çıkarılmasına, bunlara istinaden Esas Sözleşme'nin "Sermaye" başlıklı 6'ncı maddesinin tadil edilmesine, Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Ticaret Bakanlığı nezdinde gerekli izinlerin alınmasına ve Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Ticaret Bakanlığı'nın onaylayacağı hali ile, yapılacak ilk Genel Kurul'da pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar vermiştir.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    ilerisi için BEDELLİ veya bedelsiz sermaye arttırımın sinyali bu bence
    geçmiş yıl zararları olduğu için BEDELLİ daha bi yüksek ihtimal
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 336/822 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •