Sayfa 34/341 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kenanerdin45 Yazıyı Oku
    Sonuç ne üstad

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yeni gördüm ekranı tazeliynce özür dilerim. 2000.000 sınırı olmaksızın kurula fiziken veya e kuruldan ret oyu verenlerin tamamına ayrılma hakkı tanındı.

2. Bizde verebilirmiyiz 68 den

3. Tşk ozaman çeker yukarı inşallah

4. Şartlar nasıl oluyor ayrılmak İçin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Elinizde bir Şirket var ve hisse devri söz konusu ve işlem 2milyon üst limit olursa geri alım iptal olacak ama siz Şirket olarak 2 milyon sınırını kaldırıp tüm satanların hisselerini alma kararı çıkarıyorsunuz.
    Burnuma güzel kokular geliyor yakın gelecekte satanlar inşallah hayır görür ama pişman olmaz inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Elinizde bir Şirket var ve hisse devri söz konusu ve işlem 2milyon üst limit olursa geri alım iptal olacak ama siz Şirket olarak 2 milyon sınırını kaldırıp tüm satanların hisselerini alma kararı çıkarıyorsunuz.
    Burnuma güzel kokular geliyor yakın gelecekte satanlar inşallah hayır görür ama pişman olmaz inşallah.
    tahminen toplayamadıkları 2 milyon lot kaldı :ok:
    YatırımTavsiyesi Değildir.

7. Hisseden ayrılma hakkı kullanmak için kap ta yapılan açıklamalarına bakmak gerekiyor öncelikle, çünkü açıklamalarda en geç bir gün önce hisseye sahip olunması gerekiyor gibi bir açıklama bulunuyor. Bu durum bir mevzuata dayanıyor mu bilmiyorum. Ama zaten böyle olmasa ben, kurul yapılırken her şeyi görüyor ve duyuyorum, kabul edildiğini anladığım anda, o anda cari fiyat olan .62 den alır ve bir hafta iki hafta içinde ayrılma hakkı kullanarak hisseden %10 gibi bir karla ayrılırım.
    Diğer taraftan ben aynı şekilde ygyo dan da ayrılmıştım. iyiki ayrılmışım bir daha ne ayrıldığım fiyatı gördü ne de yaklaştı. Yani kimseyi yönlendirmek istemem (NOT onun ayrılma hakkında da canlı yayın yapmıştım, onda da sınır vardı kurulda sınırı kaldırdılar aynı alyag ın bizim hissenin şimdiki durumundaydı, onda kağıt .40 larmıydı .50 ler miydi .62 den ayrılmıştım.) ama kağıttaki sınırı kaldırdılar diye kağıt uçacak diye bir şey yok. Lütfen beni yanlış anlamayın sadece yaşadığımı söylemek istedim. Yani netice olarak karar sizlerin sırf sınır kaldırıldı diye hayallere girmeyin....Ama gönül tabiki uçmasını ister....çünkü hepimiz ky yiz. ben burada olsam da olmasam da buradakilerin kazanmasını isterim...

8. NOT: asıl bilinmesi gereken beklemek mi gerekir, yoksa çıkmak mı gerekir sorusu yani şirket ümit veriyor mu ilerisi nasıl olur öngörüleriyle birlikte bu sınır kaldırılmasını birlikte değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum.

Sayfa 34/341 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •