Sayfa 340/822 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 6569 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    53 kaldırdılar
    arkadas tekrar verdığinde yazmış belliki
    2/3'ünü verdim malın kalanı da veririm bu omurgasız adamların kağıtlarında durmanın anlamı yok kendileri haber yapıp kendileri basıyor. Aslında düşmesini gerektiren bir haber değil ama küçük yatırımcı para kazanmayacak hep kendileri kazanacak
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Biz arsayı gördükte.sana ne gösterdiler.de.
    Böyle cıyaklıyorsun
    E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kağıdı pazarlamak mı siZin işiniz ondan haber ver sen bakim.
    Arsa elinizde mi patladı yoksa

3. İyi akşamlar pharnaki ve ZİCO hocam 31.12.2018 ve 04.01.2019 alan satan kurumlar ve genel aracı kurum dağılımı tşk ederim

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Arsacılar masıl beğendimiz mi arsayı,gördünüz mü arsanın yerini.
    Sayın Hunter bu kagit 2.50 TL iken aldık biz küçük yatırımcıya göre az lot almadık ve o zamandan beri elimizde ve zarar büyük çıkamiyiruz be kol kaldı ne bacak bu arsa haberi satış amaçlı dediler ve 1.5 senedir haber bekleniyor ve bizde bekliyorduk ama adamlar pic ettiler bu haberi kimseye yamaklik yaptığımız yok bizim burda yazdıklarımiz kap göç tr de yazıyor okursanız daha iyi bilgi sahibi olursunuz iyi akşamlar ytd

5.  Alıntı Originally Posted by efeekin1976 Yazıyı Oku
    bide endex izin verse guzel seyler olucak

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by gsk1975 Yazıyı Oku
    Sayın Hunter bu kagit 2.50 TL iken aldık biz küçük yatırımcıya göre az lot almadık ve o zamandan beri elimizde ve zarar büyük çıkamiyiruz be kol kaldı ne bacak bu arsa haberi satış amaçlı dediler ve 1.5 senedir haber bekleniyor ve bizde bekliyorduk ama adamlar pic ettiler bu haberi kimseye yamaklik yaptığımız yok bizim burda yazdıklarımiz kap göç tr de yazıyor okursanız daha iyi bilgi sahibi olursunuz iyi akşamlar ytd
    Kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmuş değerli arkadaşım.Tukaş çok bildiğim bir kağıt değil ancak geçen sene ekmek yemiştim 1.55 ten ilk hareketinde bu sefer de yeriz diye daldım.elde kaldı.yazıları çok incelemedim anlık yazdım kağıdın ters hareketi ile böyle düşüş olur mu mantıklı bir açıklaması yok.yazık ky nasıl para kazanacak.endeks patlamış biz -7 yazmışız dün bir arkadaşa 1.68 den aldıracaktım allahtan kağıdı satılmayınca alamadı.millet parasını yedirmessin böylelerine.Zararınızı kurtarmanız dileyi ile sağlıcakla kalın arkadaşım

6. Aslında olan birşey yok şirketler 5 yılda bir Kayıtlı Sermaye Tavanını artırır yada sabit bırakabilir ancak olan şirket yöneticilerinin basiretsizliği kayıtlı sermaye tavanı artırılması açıklanıyor twitterda bedelli yapıyor algısı oluşturuluyor bununla beraber ky 'de panik buna destek olarak açık yapanlar ve satanlar. Yüzde 5 den fazla düşenlerde en fazla açık yapılan 2. kağıt , bu tahtada mal sahibi hariç kimse açık yapamaz cesaret edemez benim midemi bu olay bulandırdı o nedenle sattım beklesem belki daha fazla kazanırdım ancak buna da şükür bir kısmı ile bekliyorum. Nasip diyeceğiz artık borsa kumarhane oldu.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Kağıdı pazarlamak mı siZin işiniz ondan haber ver sen bakim.
    Arsa elinizde mi patladı yoksa
    He he.. Elimdeki.950 lot 1.67 maliyetle kağıdı pazarlıyorum
    Senin için başka laflarım var.ama.
    Değmezsin.burada şirket bir haber
    Açıklamış.arkadaşlar paylaşmış.
    Yanlış olan bunun neresinde her bilgi
    Paylaşanı.yancı pazarlamacımı.
    Yapacak sın
    Senin gibiler burada algı oluşturup
    Millete iftira atar kağıdı kötüleyip.
    Millete sattırıp.alltan alma derdine
    Düşer.
    Senin gibileri çok gördüm.git
    Başka kapıda havla.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 340/822 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •