Sayfa 341/964 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Mesele satmaksa hisseyi satalim, ama satarsak is yatirimdaki kimse bu fiyatlardan hemen havada kapiyor, takaslara bakin yahu son 3 aya

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İs yatirimdaki kimse artik kritik donemlerde oldugumuz cok dogru iduz cok dogru soyluyor, kot dışı demek basit ...zor olan șu...neden kot dışı kalacak? Bankaya olan borcu hallettigi icin mi? Ozkaynaklari arttirmaya calistigi icin mi?

Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    İs yatirimdaki kimse artik kritik donemlerde oldugumuz cok dogru iduz cok dogru soyluyor, kot dışı demek basit ...zor olan È™u...neden kot dışı kalacak? Bankaya olan borcu hallettigi icin mi? Ozkaynaklari arttirmaya calistigi icin mi?

bu hissede kurumsal yatırımcı olacak değil herhalde genelde iş yatırımdaki işlemler bizler gibi bireysel yatırımcı olması muhtemeldir

4. Fiyatın bir önemi yok. Daha evvel nasıl 50 lere yükseldiyse gene yükselir.
    Asıl nokta arel bank anlaşması. Önemli nokta bu.

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Gardaşım enstane sen niye bizim gibi andavallarla aynı hissedesin madem bu hisseye güvenmiyosan. Sen bizim aklımızla dalgamı geçiyon. Ordan öyle bizi kandırabileceğın adamlar gibimi gözüküyoruz. Asıl biz ne yaptık Allahım ya bize bunlara musallat ediyon. Diger köylerdede hisseyi kötülüyon.Bu sirket iyi yere gelsinki insanlar zararsız çıksın isteniyorsa bu gelişmelere niye çamur atıyon. Sen de bana bakam senin hissen var madem ne zaman bu hisseden çıkmayı düşünüyon eğer al sat yapmıyorsan. Elbette bu güzel haberlerle hisse bir yerlere gelecek.Allahım srn sabır ver bize birde kimlerle uğraşıyoz. Frecell arkadaş sonuna kadar destek veriyorum .
    Ne yalan söyleyeyim burdan bakinca bir tek seni kandirabilirim diye düşündüm elindeki lotlarda gözüm var onlari almadan olumlu bir yorum yapmayacağım ve hissenin yukselmemesi icin elimdem geleni yapcam karar senin ya lotlarini bana kaptirirsin Hissenin onu açılır ya kaptirmazsin böyle surunmeye devam

6.  Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    5 yıldan beri yatırımcının parasının üzerine çöktüler....aldıkları beddu ve ahlarlar nerden nereye geldiklerin görmeyen. Zavallı mahlukarlar bu sayıganlaar

gözleri var görmez.kulakları var duymaz
    artık onlar ınsanlıkdan çıkmış

arsızlaşmış.. Bazı kavramları yitirmiş.. Bo... Boğuşan maklukatlara dönmüş........

Yeyin .tısırncaya kadar yeyin haramııııııııııııııııı
    Neden böyle düşünüyorsun bu mazlum iyi niyetli yatırımcılarınin hakikini hukukunu her zaman koruyan kollayan hakkini veren bu güzel sayilgan ailesi için bu zeynep hanim için bu sene en iyi iş kadini ödülünü almasini isteyen canı gönülden isteyen arkadaşlar vardi diger koyde bende senin gibi düşünüyordum bana hep bir ağızdan denmedik edilmedik hakaret kalmadi daha dune kadar senin gibi düşünüyordum şimdi senden bu sayilgan ailesi için ettiğin beddua lari geri almani ve Özür dilemeni istiyorum

7. Zeynep abla ne yaptı acaba Banka ile olan görüşmeyi.. Çağrı gibi yaparsa işimiz zor anasını satim :D

Alıntı Originally Posted by serdarkaan Yazıyı Oku
    Zeynep abla ne yaptı acaba Banka ile olan görüşmeyi.. Çağrı gibi yaparsa işimiz zor anasını satim :D
    banka zeynepe demişki bu şirketi bu hale getiren selimi bana ver bende borcu sileyim demiş.ama zeynep kabul etmemiş diye duyum aldım

Sayfa 341/964 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •