Sayfa 344/851 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 6803 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. 5 haziranda filmin sonunu görmek, 2021 genel kurula kadar beklemek üzere kağıda ne var ne yok girdik ama kısa vade bu performansı beklemiyordum. Gün içi hareketleri bile (+)(-) hatırı sayılır meblağ oluşturuyordu. Neredeyse kağıdın yükselişine sevinemez oldum. Çünkü darbe yediğimiz diğer kağıtlara göre kısa vadeli bu primi stres yapmaya başladı ve çıktık. Şu an itibariyle verdiğimiz karar doğru görünmüyor. Ama Ünal'a bundan sonra sitem- küfür etmiycem, bana göre kendini affetirdi.

2.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    5 haziranda filmin sonunu görmek, 2021 genel kurula kadar beklemek üzere kağıda ne var ne yok girdik ama kısa vade bu performansı beklemiyordum. Gün içi hareketleri bile (+)(-) hatırı sayılır meblağ oluşturuyordu. Neredeyse kağıdın yükselişine sevinemez oldum. Çünkü darbe yediğimiz diğer kağıtlara göre kısa vadeli bu primi stres yapmaya başladı ve çıktık. Şu an itibariyle verdiğimiz karar doğru görünmüyor. Ama Ünal'a bundan sonra sitem- küfür etmiycem, bana göre kendini affetirdi.
    Patrona kufur meselesi degil de su karton forumunu son 2 aydir merak edip okuyan biri bu kufur kiyameti gorse tahtanin yanindan gecmez ve %50 kari kacirirdi..o yuzden diyorum borsada alirken kazaniyorsun..simdi temmuz basinda 430-450 den karton alan bir yatirimci patrona kufreder miydi etmezdi tabi ki..iste olay o..burada yazanin eski veya yeni boyle bir sorumlulugu da var..bu arada patronu savunur gibi oluyorum oyle birsey olanaz adami tanimam etmem profesyonel olmadigi da belli ama o sadece isin bir yönü herseyi degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Paşa benden alsın cehennemin tepesine götürsün. (Hedefim net.. 10+ yıldır taşıyıcılığı mın diyeti olmalı) Sürekli insanlardan küfür duyacağına, şükür duysun... Gereğini yapar artık umarım. Onca yıl bakkal sermayesi ile beklenti yaratıp, bir sürü insanın günahına girdi. Yukarıdan sattı, aşağıdan aldı. (Resmi ve gayri resmi) Adam manüpilasyonun ağa babasını yaptı, yıllardır. Saydırmakla çok çok az bile yapıyoruz. Dua yerine beddua yı tercih etti yıllardır. Çünkü biliyor, tahta derinleşti mi, fonlar gelecek, belki karlı sektör diye yabancı gelecek. Daha söylenecek, yazılacak o kadar çok şey var ama yeni üyeler bunu şuan anlayamaz.... Şuan herşey güllük gülistanlık. Acıyı daha tatmadılar inşallah tatmazlarda.

4. efsaneyi hatırlayalım sahipleri farklı iki eşşek kasabanın ortak ahırına bağlanılır. esekler aralarında sohbet ederken biri derki benim sahibim çok iyi çok merhametli yemimi fazla verir çok yük yüklemez tüylerimi tarar demiş. digeride benim sahibimde çok eziyet eder yemimi az verir yükümü çok koyar bide döver demiş. diğer esekde neden katlanıyorsun peki diye sorunca eşek derki bir gün sahibim eşiyle kavga ediyordu vede dediki hanım bi daha dediğimi yapmazsan seni bu eşeğe s..tiririm dedi. o yüzden beklentim var demiş. 😂😂😂 12 YIL hic kartonsuz uyumadım 😊 nasıl bir uzuncuysam artık🤦*♂️

Alıntı Originally Posted by nio Yazıyı Oku
    efsaneyi hatırlayalım sahipleri farklı iki eşşek kasabanın ortak ahırına bağlanılır. esekler aralarında sohbet ederken biri derki benim sahibim çok iyi çok merhametli yemimi fazla verir çok yük yüklemez tüylerimi tarar demiş. digeride benim sahibimde çok eziyet eder yemimi az verir yükümü çok koyar bide döver demiş. diğer esekde neden katlanıyorsun peki diye sorunca eşek derki bir gün sahibim eşiyle kavga ediyordu vede dediki hanım bi daha dediğimi yapmazsan seni bu eşeğe s..tiririm dedi. o yüzden beklentim var demiş. 12 YIL hic kartonsuz uyumadım nasıl bir uzuncuysam artık*
    Affınıza sığınarak eskilerin bir deyimi,yada lafı vardı.

Geceleri donsuz yatarım kartonsuz asla.ytd.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Hayde bakalım dedem darbeli matkabı köklemeye başladı, bilançoseverler lütfen yörüngede kalın, çıkıp en tepeden sattıydık gibisinden kendinizle ve yazdıklarınızda çelişeceğiniz tuhaf şeyler yazarsanız tefe koyarım ona göre

Hoş ben sizin o durumda hiç yazmayacağınızı adım gibi biliyorum ya neyse, hepiniz sırra kadem basacaksınız.
    Son düzenleme : Serkalgo; 21-07-2020 saat: 12:35.
    Cahillik mutluluktur!

7. Bedelsiz grubuna çıkışta katılmayıp, olaki tabanlarında eşlik ettirdiğinde benden çekeceğin var yav.ak aga....

8. Korkarım ki saatlik de çift tepe yapıyor

Öyle hatırlıyorum

Bir arkadaş güncel grafiği atarsa bakarız

Sayfa 344/851 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •