Sayfa 344/1002 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Aşiret dayanışmasının örneği. Urfa'nın nüfusu 2,1 milyon sosyal yardım alan sayısı 1,5 milyon. Bunu biri bana izah etsin.
    Kahtada zamanında 70.000 nüfus vardı 50.000 den fa?lası sosyal yardım alıyordu. Vergi mükellefi sayıso 1.000 civarındaydı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Oralarda nasıl seçim kazandıklarının ispatı...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Adamlar bile güvenmiyor,bide bizim halimizi düşünün.
    Biz de ilim irfan iman sahibi %52 inaniyor.

Onemli olan nokta Ankara'daki ABD elcisinin, bu adamin Allah bir dedigine dahi inanmayin mesaji.

Bu tur mesajlar gitmese, ABD senatosu nerden bilecek yuzyilin yalancisi oldugunu.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kahtada zamanında 70.000 nüfus vardı 50.000 den fa?lası sosyal yardım alıyordu. Vergi mükellefi sayıso 1.000 civarındaydı.
    Abi teorik olarak bir aileden bir kişi yardım alabilir ve Urfa'da bu kadar yardım alan olabiliyor olmasi imkansız. Ama biri özürlü biri yaşlı biri eğitim biri bakım maaşı gibi çeşitli uyduruk yardımlar alabilir. Orası aşiret bir şekilde kitabına uydurur kim denetim yapacak

5. Bahçeli konuşmasının sonunda da seçmenden Mersin in AKP li Cumhurbaşkanı na hediye etmelerini istedi. MHP lideri, -Son söz olarak söylüyorum: Aziz Mersinliler, bütün ilçeleriyle, dağda bayırda ovada yaşayan bütün vatandaşlarımızla, Mersin i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz ?- dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Herhalde Mersin'li emeklilere soyledi, kimbilir.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi teorik olarak bir aileden bir kişi yardım alabilir ve Urfa'da bu kadar yardım alan olabiliyor olmasi imkansız. Ama biri özürlü biri yaşlı biri eğitim biri bakım maaşı gibi çeşitli uyduruk yardımlar alabilir. Orası aşiret bir şekilde kitabına uydurur kim denetim yapacak
    Hepsi alıyordu. 2-3 eşi olanlar alıyordu çocuklar okul yardımı alıyordu yaşlılar yaşlı aylığı özürlüler özürlü aylığı alıyordu. Kömür yardımıda alıyorlardı gıda yardımıda lıyorlardı her eve en az 2-3 aylık giriyordu. Yaşlıların tamamı kişi başı asgari ücretin 3 te 1 inden az gelir göstetip karı koca alıyordu. Malmüdürü anllattı pencereden dışarı bakıyorum kaymakamlık önünde bir mercedes durdu. İçinden biri indi kaymakamlığa girdi. 10 dakika sonra kapım çaldı içeri o mercedesten inen adam girdi. Elinde evrakları uzattı. Hiçbir yerden geliri olmadığı gibi evi yada arabasıda yoktu üzerine sosyal yardım maaşı vaşvurusu yaptı bende onayladım çıktı gitti penceredeb tekrar baktım mercedese bindi gitti dedi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bahçeli konuşmasının sonunda da seçmenden Mersin in AKP li Cumhurbaşkanı na hediye etmelerini istedi. MHP lideri, -Son söz olarak söylüyorum: Aziz Mersinliler, bütün ilçeleriyle, dağda bayırda ovada yaşayan bütün vatandaşlarımızla, Mersin i Cumhurbaşkanımıza hediye edecek misiniz ?- dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Herhalde Mersin'li emeklilere soyledi, kimbilir.
    bu partiye gönül vermiş insanlar yıllarca canı, kanı ile savaştı
    onlar savaşırken, abdullah güller, bülent arınçlar...bu ORTA YOLCULAR İNGİLTERE'lerde zevkü sefa sürüyordu

koskoca MHP'yi, şu ne olduğu belirsiz orta yolculara oyuncak ettinya.. YAZIKLAR OLSUN SANA

MHP'liyim demeye utanıyor insan

8. Ankara'da çok güzel kar var.

Sayfa 344/1002 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •