Sayfa 345/388 ÝlkÝlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 2,753 - 2,760 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Kap haberini Cuma gecesi saat 22.47’de göndermek nedir?
    Olumlu haberi deðersizleþtirme çabasý mý?
    Tuhaf iþler.

2. Belkide tavan açacak kimse almasýn diye malum sürekli üstten açýp düþtüðü için herkez tahminde bulunuyor😃 slm herkeze bu arada umarým tavan serileri yaparda herkez kazanýr👍

Alýntý Originally Posted by asuGaGuGa Yazýyý Oku
    Þirketimizin Venezuela'daki faaliyetlerine yönelik olarak 15.02.2024 tarihli açýklamasýnda belirtilen ve Çan2 Termik A.Þ.'ye bedelsiz olarak devredilmesi hususunda Odaþ ve Þirketimiz arasýnda imzalanan Protokol çerçevesindeki hisse devri iþlemi, bugün itibariyle gerçekleþmiþtir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1268985
    **bir haber deðeri yok...rutin bir iþlem...hisse devrini engelleyecek bir ihtimal yoktu...

4.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    **bir haber deðeri yok...rutin bir iþlem...hisse devrini engelleyecek bir ihtimal yoktu...
    Öyledir de, ver seans baþýnda veya gün içinde.
    Çok da týn aslýnda .
    Beklemeye devam

5.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Normalde birþeyler yapmaya çalýþtýklarýný gösteriyor bazý geliþmeler var diye olumlu fiyatlama olabilecek bir haber ama o kadar yoruldu ki kaðýt,hiç sanmýyorum yukarý bile yapsa açýlýþta yine 50-60 kademe verirler nasýlsa
    50.keredir falan ayný þey oluyor.
    Habeei ver yukarý yap sonra çýk maþý bas aþaðý.
    Ýlk Petrolu çýkarttýk þu kadar usd fatura kestik haberi gelmeden kimsenin artýk birþeye inanacaðýný sanmýyorum.

Ytd.
    50 kere aynýsý oldu doðru. Ýþi bilenlere güzel trade imkaný sundu.
    Olumlu haberi verdikten sonra yukarý yapýp deðil 50-60 kademe, 80-90 kademe aþaðý verdikleri çok oldu.
    Yarýn da muhtemelen benzeri olur.
    Milleti buna alýþtýrdýlar ama bir gün farklý ve ters bir hareket yapacaklarýnýn düþünüyorum. Zamanýný bilmediðim için uzun vadeli en az 2-3 yýl tutacaðým ki fýrsat kaçmasýn.
    Erken sattýðým her hisse 2-3 sene sonra X5-X10 arasý yaptý hep. Bunda ve bir baþka kaðýdým daha var onda da þeytanýn bacaðýný kýracaðým diye umuyorum.
    Nasipten öte köy yok.

6. Spekülatif amaçla girdim, aslýnda amacýma da ulaþmýþtým ama Venezuela petrol iþi beni duraksattý. Yönetimin eski siyasiler olmasý ve onlarýn da ABD'lilerle aralarýnýn iyi olmasý iþe biraz ciddiyet katýyor. Bunlarýn dýþýnda gözüme çarpan 1,6 mlr'lýk alacak davasý ve 12/2019'da verilen santral lisansýnýn 5 yýllýk olmasý. Bu üç hususu þirkete sordum bir cevap alamadým, tabi yatýrýmcýyý pek iplemedikleri mesajýný dolaylý almýþ oldum.

7.  Alýntý Originally Posted by OOS Yazýyý Oku
    Spekülatif amaçla girdim, aslýnda amacýma da ulaþmýþtým ama Venezuela petrol iþi beni duraksattý. Yönetimin eski siyasiler olmasý ve onlarýn da ABD'lilerle aralarýnýn iyi olmasý iþe biraz ciddiyet katýyor. Bunlarýn dýþýnda gözüme çarpan 1,6 mlr'lýk alacak davasý ve 12/2019'da verilen santral lisansýnýn 5 yýllýk olmasý. Bu üç hususu þirkete sordum bir cevap alamadým, tabi yatýrýmcýyý pek iplemedikleri mesajýný dolaylý almýþ oldum.
    Santralde 750 kiþi çalýþýyor o lisansý yenilememek yürek ister ))

8.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Öyledir de, ver seans baþýnda veya gün içinde.
    Çok da týn aslýnda .
    Beklemeye devam
    Seans içi verse yine bir sürü gariban tokatlarlardi böylesi daha iyi

Sayfa 345/388 ÝlkÝlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •