Sayfa 345/1009 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Bilal Erdoğan enerji işine de girdi: Milyonlar akacak

AKP li Cumhurbaşkanı Erdoğan ın oğlu Bilal Erdoğan, Niğde de 95 milyon TL ye güneş enerjisi santralı kuracak. Ayrıca Sağlık Bakanı Fahrettin Koca nın kurucusu olduğu Medipol de Siirt te toplam 660 milyon TL ye iki santral yapacak.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Ne guzel, mahkemeler sonrasi caldiklarina karsilik, kamulastir ver SGK'ya.

Kimbilir, bu duzmece vakiflarda, tarikatlarda, Manhattan daki gokdelen gibi kimbilir neler var.

2. Yoksa KK neden desin 418 Milyar dolari kurusuna kadar getirecegim diye.

Yoksa Hasan Yesildag neden mulklerini satip Isvicre'ye kacsin.

3. akp'nin alacağı milletvekili sayısı chp'nin alacağı milletvekili sayısının en az % 25 üzerinde olur..

iddiaya girmek isteyen varsa formul şu = chp mv sayısı + chp mv x 0.25 = akp mv. sayısı, eşittir veya büyüktür diyelim..

4. Merak ederim, mahkeme karariyla, mallarina mulklerine banka hesaplarina tedbir geldiginde, hangi para ile hangi ucak ile hangi pasaport ile kacacaklar.

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    akp'nin alacağı milletvekili sayısı chp'nin alacağı milletvekili sayısının en az % 25 üzerinde olur..

iddiaya girmek isteyen varsa formul şu = chp mv sayısı + chp mv x 0.25 = akp mv. sayısı, eşittir veya büyüktür diyelim..
    Boyna bunlari yaziyorsun, adam olsan cevap yazacagim da, degmiyecek.

Gecenlerde yazmistim, deveden gecilmiyor diye.

Aileden CHP'liyiz deyip Uzan'a oy verecegim diyen mi ararsin, Ekmel'i bir turlu unutamayan mi.

CHP ve ortak muhalefetin ihtiyaci yok sizin gibilere.

Verin MHP'ye gitsin. Hic yoksa ilerde, ben o secimde AKP'ye oy vermedim diye gort gort gezinirsiniz.

6. laga lugaya gerek yok dötün yiyorsa iddiaya girersin, varsa büzük buyrun ortaya yoksa sallamak kolay..
    sen kazanırsan ben hiç yazmam, ben kazanırsan sen yıl 1 yıl yazmazsın, yiyiyor mu..?

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    laga lugaya gerek yok dötün yiyorsa iddiaya girersin, varsa büzük buyrun ortaya yoksa sallamak kolay..
    sen kazanırsan ben hiç yazmam, ben kazanırsan sen yıl 1 yıl yazmazsın, yiyiyor mu..?
    Usluba bak, seviyeye bak.

Dedim ya, degmezsin cevap vermeye.

8. cevabını yerim senin yemedi mi bir tarafın koca popaz..?

Sayfa 345/1009 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •