Sayfa 346/964 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. haberler güzel geliyor. areall bankla görüşme sağlanmış.inşallah şirketi düzlüğe çıkaracaktır.
    eşleşme artıyor. bakalım akşam kaçtan kapanacak.

2. başka bir köyde hayırlı olsun yazmışlar. açıkça yazsaymış ya derdini. aklıma areal bank geliyor.
    görüşmeler inşallah iyi gider. heyecanla bekliyorum.

3. bu arada mmc bunların kardeş şirketi değil miydi. tavan olmuş. bu areal bankla alakası var mıydı bunların?
    sorular sorular...

4. Aman sayın fabrika, arkamıza yaslanıp izlemekten başka yapacak bir şey yok.. Güzel şeyler yaşandığı belli bakalım ne zaman sonuç alacağız.. Fiyata ne zaman yansıyacak konu bu.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. düşeni kırmış diyor usta

6. En büyük sıkıntılarımızdan birisi de şirketin şeffaf olmamasıydı. Son KAP haberleri bunun yavaş yavaş kırıldığı ve şirketin şeffaflaşmaya başladığını gösteriyor.

Sözde yeni yönetim Başkanı zt'nin açıklamalarında profesyonel kadro ile çalışacağını bildirmesi de bence önemli bir konu... Ve bence olumlu...

Aareall bank haberleri gelmeye devam ediyor. D*****n kuyruğu o zaman kopacak gibi...

Tekstilin fabrika ve malzemelerinin satılması için daha öncede defalarca yazdım. Çok geç bile kaldılar. Atıl gm ve malzemeler satılarak şirketin önü açılabilir.

Şu anda görünen herşeyin iyi gittiği gk dan sonra zt ve ekibinin en azından şeffaf olması ve gk da talep edilen otel doluluk oranları gibi isteklerin yerine getirildiğini görmekteyiz...

Bu şekilde çalışılmaya, şeffaf olmaya, şirketi yönetmek amaçlı profesyonellerin getirilmesi, aareall bank ile anlaşılması ve atıl gayri menkul ve malzemelerin satılarak borçlanılmadan finans sağlanması istekleri... Şirketin önünü açacak ve her zaman dediğimiz gibi çamura bulanmış altının çamurundan sıyrılmasını sağlayacaktır...

İlgiyle takip ediyoruz... Hepimiz için hayırlısı neyse öyle olsun...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Aman sayın fabrika, arkamıza yaslanıp izlemekten başka yapacak bir şey yok.. Güzel şeyler yaşandığı belli bakalım ne zaman sonuç alacağız.. Fiyata ne zaman yansıyacak konu bu.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın muhabere yıllardır bekliyoruz. Ben mali durumlardan ötürü lot sayımı azaltmak durumunda kaldım.
    Ama ısrarla bekleyenlerdenim. Areall bank anlaşma haberi gelirse fiyata yansıyacağını düşünüyorum. İşlem hacminde artış var.
    Kap haberleri iyi. Hakkımızı alana kadar buradayız inşallah.

8. Sayın freecell mmc deki yükseliş hakkında düşünceniz nedir?
    Kervn ile alakası devam ediyormu kardeş şirket olarak?

Sayfa 346/964 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •