Sayfa 348/1019 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    sn sindoma muhtemelen bilir kabakoz dan sonra akçakese diye bir köy vardır.

ilk ev rahmetli ananemin kardeşinin evi.
    2 oğlu var kaptan .

Bir gün annelerine teleskop alıyorlar .rahmetlik "ben bunu napcam "diyor.
    "Bizi görürsün uzakdan el sallarsın" diyorlar.
    "siz beni görecekmisiniz ? "diye soruyor.
    "hayır " diyorlar.
    Dayımın(oğulları) bir tanesi " anne geçerken olmadı çalarız vapurun düdüğünü" diyor,maytapa devam ediyor.
    Rahmetli teyzemin biraz ağrına gidiyor tabi.
    "oğlum siz bana 2 keçi alın en iyisi.isimlerinizi veirirm onları severim siz aklıma geldikce "diyor.
    Oğullarından biri gerçekden sonra 4-5 tane keçi alıyor. sonra bayağı büyük bir sürüye dönüşüyor)
    Bes dakkadir gülüyorum. Hazırcevap ve zeki anadolu kadını!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,806
    LONG/FLATTE ÇALIŞAN SİSTEMLERLERLE yola devam...ama 25 ekimden beri yazdığım gibi bu seviyenin üzerinde gelecek 2 li sistem satı,bence 1.200/1.400 (VOB) puanlık düşüşün başlangıcı olacak....Gelen sat ile short poz. alıp beklerim.

2.25 dolar üzeri biraz daha gitme şansımız var...belki 2.40 dolar..AÇIKÇASI BURANIN ÜZERİNİ 2022 DE beklemem..
    ama artık nereden gelecekse BU SEFER FARKLI OLMALI (DÜŞÜŞ)

Rüzgar hep arkadan esince, işi bilmeyen, bilenden daha fazla kazandı..TABİ UKALACA BİR GÜVEN HASIL OLDU.bu elemanlar ilk gördüğüm elemanlar değil.16 yıllık vobda ne KAĞITTAN KAPLANLAR GÖRDÜM..

Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

bende olduğunu bilenler
    soruyor durum ne diye memed de burada bir flama verdik 17 lerde bitti bozkurtta seslendi tepeyi işaretleyelim diyeoraya gömdük onu , devamı kanal katlaması yaptı oda 138-140 bandında bitiyor.
    spk dan bu ara uyarılar alıyor sert hareketlerden dolayı , bilançodan veya bilançodan sonra aynı hareketler devam ederse spk dan 2. kırmızı gelebilir diye düşünüyorum.
    bu yüzden dikkat edilmeli.

#SASA

��7 Kasım Pazartesi gününden itibaren 1 ay süreyle "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımı ile Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" tedbiri uygulanacak.

��Tedbirin uygulanacağı son tarih 6 Aralık.

inceden bir uyarıda gelmiş
    FORMASYON AVCISI -53

he he anca utanmadan yaz ABKA siyasal islamcısı. eredmir tavan oldu sen yaz karala biz kazanalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,806
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    he he anca utanmadan yaz ABKA siyasal islamcısı. eredmir tavan oldu sen yaz karala biz kazanalım
    İSLAMI NEDEN KARIŞTIYORSUN,KOÇ....önce gusul al, sonra İSLAM DE..İSLAMIN her çeşidi bizim gururumuzdur ,o başka..

Gelelim senin hisseye : bakayım grafiklere

-nisan 2022 bıst100 2.500.EREĞLİ: 37 TL

-KASIM 2022 BIST100 4.200 ereğli 33 tll

en berbat performanslı hisse bir gün tavan yaptı diye ,iyi diyorsan doktoruna danış..

Emtia majör tepe yapmışken,konjoktür resesyon iken ,etkilenecek demirler iken...alacağım en son hisse demirlerdir..aha sana arguman...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Sayko var mı çarşıdan falan yeni haberler ? Psiko
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7. Piyasa Gündem��
    @Regulator001
    ·
    2s
    ��#CRFSA CarrefourSa CEO’su Kutay Kartallıoğlu: CarrefourSa olarak iki senede enerji güvenliğine 100 milyon TL’lik yatırım yaptık

buda Abka ya yarar belki
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Piyasa Gündem��
    @Regulator001
    ·
    2s
    ��#CRFSA CarrefourSa CEO’su Kutay Kartallıoğlu: CarrefourSa olarak iki senede enerji güvenliğine 100 milyon TL’lik yatırım yaptık

buda Abka ya yarar belki
    Abka abi adına sevindim, gerçi 35 taleden yüklendiydi ama olsun fazla mal göz çıkarmaz 2x kazansın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 348/1019 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •