Sayfa 35/934 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 7468 madde; 273 - 280 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Kısmi bölünme,sanırım bağlı ortaklık olur.

M5 Note cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın güzel olacak merak etmeyin

3.  Alıntı Originally Posted by Sebetra Yazıyı Oku
    Daha önce bu şekilde bölünen mutlu akü var diye hatırlıyorum. O da ikiye bölündü GYO diye sonra da borsadan çıktı.
    Ya da başka örneği var mıdır ? Karşılaştırabilecegimiz.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nasıl olmuştu mutluda süreç? Çağrı yükümlülüğü vs? Ben şahsen bağlı ortaklik kurulumu degil nev değişikliği bekliyordum. Belki de çağrı yükümlülüğü dogmasin diye böyle yaptılar. Büyük ihtimal otelleri devretmeyecekler. Eger GYOya oteller de devredilecekse geriye pek bir aktif kalmıyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. vergi muafiyet icin yapilan bir operasyon olumlu yansiyacagini dusunuyorum ....
    çünkü bircok arsa var ve uzerine anlasilan insaatlar basliycak bunlarin kdv yukunden kurtulup daha cok kar ederken kendi sirketi icinde paslasmalarlada buyuk kari sirket icinde tutacak ...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ahmet 75 Yazıyı Oku
    nasıl olmuştu mutluda süreç? çağrı yükümlülüğü vs? Ben şahsen bağlı ortaklik kurulumu degil nev değişikliği bekliyordum. Belki de çağrı yükümlülüğü dogmasin diye böyle yaptılar. Büyük ihtimal otelleri devretmeyecekler. Eger gyoya oteller de devredilecekse geriye pek bir aktif kalmıyor

lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arkadaşlar 2013 yılında mutlunun gayrimenkulleri kısmı bölünme ile ayrılmak için spk.dan onay aldı
    ve borsada işlem gördü bunu genel kurulda oyladı ve karşı cıkanlara ayrılma hakkı bedelini verdi
    bizimkide aynısını yaparsa potansiyel yuksek gibi duruyor bir spk.ya başvursun bakalım
    yt.tv.değildir

6. böyle patronlar bulmuşsunuz daha ne istiyorsunuz gece gündüz nasıl ederizde güççük yatırımcılara para kazandırırız diye uğraşıp duruyorlar, yine de yaranamıyorlar ...

7.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Sayın amorr eredka haber ne anlama geliyor
    Bu dönemde bu hamlenib gelmesi gayet olumlu hisseyi olumlu etkileyecektir. Çalışmalara yeni başlıyorlar o sebeple diri bir hisse olmak zorunda gyo şirketine çağrı yada bölünme tam detay vermemişler şuan aktifleri baya dolmuş durumda .ilerki günlerde bir hafta içinde ilk hedef 1 tl olması gerekiyor. Gyo şirketi kurulduktan sonra tektuyu çöpe atın tüm mal varlığını gyoya devredeceği için.

8. Gyo yu açmadan iyi bir hamle yapacağını umuyorum düşünüyorum . Sonrası tektu için pek iç açıcı görünmüyor ama yaptıkları haber her tarafa çekilebilir nasıl bir ortaklık bölünme detaylı raporlasınlar spk da bir cvp verecektir. Tektudaki mal varlığı eden değer şuan için 6 tl civarı olması gerekir.

Sayfa 35/934 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •